MENU

FC Ishøj //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460084
15-08 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Sengeløse GI Ishøj Idrætscenter
4 - 5
460140
21-08 2021
Kl. 13:00
Mosede BK FC Ishøj (1) Mosede-skolen
8 - 2
460146
29-08 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) New City Ishøj Idrætscenter
6 - 4
460215
05-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK FC Ishøj (1) Hundige Boldfælled Kunst
2 - 1
460252
12-09 2021
Kl. 13:00
FC Ishøj (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj Idrætscenter
3 - 1
461237
18-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) FC Ishøj (1) Avedøre Stadion
0 - 3
462228
26-09 2021
Kl. 13:00
FC Ishøj (1) Ballerup BK Ishøj Idrætscenter
2 - 1
462298
10-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Torslunde-Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
7 - 1
474553
17-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
2 - 1
478736
23-10 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) FC Ishøj (1) Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
462233
06-11 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) FC Ishøj (1) Espelunden Kunstgræs
2 - 1
483468
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Ishøj (1) Sengeløse Idrætsanlæg
1 - 1
483471
10-04 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) Mosede BK Ishøj Idrætscenter
3 - 1
485231
17-04 2022
Kl. 12:15
New City FC Ishøj (1) Frihedens Idrætscenter
0 - 4
485493
24-04 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) Hundige BK Ishøj Idrætscenter
0 - 3
487054
30-04 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold FC Ishøj (1) Hedehusene Idrætspark
0 - 0
503602
08-05 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) FC Hvidovre (1) Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
503610
14-05 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK FC Ishøj (1) Ballerup Idrætsby
4 - 2
506653
22-05 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) BK Avarta (1) Ishøj Idrætscenter
3 - 3
506659
29-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF FC Ishøj (1) Ishøj Idrætsplads
2 - 1
506669
04-06 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Ishøj (1) Tåstrup Idrætspark
Udehold taberdømt
506671
12-06 2022
Kl. 15:00
FC Ishøj (1) Rosenhøj BK (2) Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind