MENU

Bagsværd BK //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615902
15-08 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Søborg FC Bagsværd Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
615907 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
LSF Bagsværd BK (1) Smørum Idrætscenter
4
-
1
615915
30-08 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Oversidder Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
615917
06-09 2020
Kl. 12:00
Måløv BK Bagsværd BK (1) Måløv Idrætspark
4
-
1
615923
12-09 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK Bagsværd BK (1) Ballerup Idrætsby
7
-
1
615976
26-09 2020
Kl. 13:00
Herlev IF (2) Bagsværd BK (1) Herlev IF Oasen
9
-
2
616042
03-10 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
3
615928 ti
06-10 2020
Kl. 19:15
Bagsværd BK (1) Kr. Værløse IF (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
6
616048
10-10 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd BK (1) Virum Stadion
Udehold taberdømt
616055
17-10 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Vestegnen FK (2) Bagsværd Stadion
5
-
10
616061
25-10 2020
Kl. 15:00
FC Whop en Dei (1) Bagsværd BK (1) Stenløse Stadion
9
-
2
616638
18-04 2021
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) LSF Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
616644 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Bagsværd BK (1)
Udehold taberdømt
616810
25-04 2021
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Måløv BK Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
616814
02-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK (1) Ballerup BK Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
616930
08-05 2021
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Bagsværd BK (1) Sandet Stadion
3
-
0
616934
15-05 2021
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Herlev IF (2) Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
616937
22-05 2021
Kl. 12:00
IF Bytoften Bagsværd BK (1) Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
616946
30-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd Stadion
0
-
3
616952
06-06 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Bagsværd BK (1) Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
616993
13-06 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK (1) FC Whop en Dei (1) Bagsværd Stadion
0
-
3
616063
20-06 2021
Kl. 12:00
Søborg FC Bagsværd BK (1) Vadgård Skole
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind