MENU

Grønne Stjerne //

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
517527
15-08 2020
Kl. 14:15
Avedøre IF Grønne Stjerne Avedøre Stadion
5 - 3
517548
22-08 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Bagsværd BK (2) Langbjergskolen
Hjemmehold taberdømt
517551
29-08 2020
Kl. 11:45
Herlev IF Grønne Stjerne Herlev IF Oasen
6 - 1
517560
05-09 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne BSF Langbjergskolen
4 - 2
517567
12-09 2020
Kl. 14:00
Orient GI Grønne Stjerne Rødovre Stadion
2 - 3
517571
19-09 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne B. 77, Rødovre Langbjergskolen
3 - 3
517580
26-09 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Rosenhøj BK Langbjergskolen
3 - 3
517585
03-10 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Grønne Stjerne Ejby Friluftscenter
1 - 5
517592
10-10 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Glostrup Langbjergskolen
1 - 6
517603
24-10 2020
Kl. 13:00
Grønne Stjerne Karlslunde IF Langbjergskolen
Hjemmehold taberdømt
517668
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Grønne Stjerne Herlev IF Langbjergskolen
1 - 4
517673
24-04 2021
Kl. 11:00
BSF Grønne Stjerne Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
517679
01-05 2021
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Orient GI Langbjergskolen
2 - 6
517662 ti
04-05 2021
Kl. 19:15
Bagsværd BK (2) Grønne Stjerne Bagsværd Stadion
3 - 1
517684
08-05 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Grønne Stjerne Valhøj Skole
4 - 2
517689
15-05 2021
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Grønne Stjerne Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
517701
22-05 2021
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Ejby IF 1968 Langbjergskolen
Hjemmehold taberdømt
517593 on
26-05 2021
Kl. 19:00
IF Bytoften Grønne Stjerne Gladsaxe skole
517707
29-05 2021
Kl. 14:30
Glostrup Grønne Stjerne Glostrup Idrætspark
Udehold taberdømt
517712
05-06 2021
Kl. 14:00
Grønne Stjerne IF Bytoften Langbjergskolen
518235
12-06 2021
Kl. 11:00
Karlslunde IF Grønne Stjerne Karlslunde Stadion
Udehold taberdømt
517656
19-06 2021
Kl. 13:00
Grønne Stjerne Avedøre IF Langbjergskolen
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind