BSF

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327675
19-08 2023
10:30
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
3
19. aug 2023
10:30
BSF
0
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327686
26-08 2023
12:00
BSF
Strandmarkens Fritidscenter
5
-
2
26. aug 2023
12:00
BK Friheden
5
BSF
2
327688
02-09 2023
15:30
BSF
Gungehusskolen
2
-
1
02. sep 2023
15:30
Lejerbo BK
2
BSF
1
327694
09-09 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
5
09. sep 2023
11:00
BSF
1
VEPI
5
327704
16-09 2023
14:00
BSF
Grønnemose Sportshal
5
-
1
16. sep 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
5
BSF
1
327710
23-09 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
23. sep 2023
11:00
BSF
4
B. 1973, Herlev
2
110848
30-09 2023
15:30
BSF
Herstedøster Stadion
3
-
1
30. sep 2023
15:30
Herstedøster IC
3
BSF
1
110874
07-10 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
HHT
07. okt 2023
11:00
BSF
Avedøre IF
HHT
327726
14-10 2023
15:00
BSF
Virumgård kunstgræsbane
8
-
5
14. okt 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
8
BSF
5
327728
21-10 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
21. okt 2023
11:00
BSF
1
B. 77, Rødovre
2
327734
28-10 2023
13:00
BSF
Ejby Friluftscenter
6
-
1
28. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
6
BSF
1
327746
13-04 2024
15:15
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
13. apr
15:15
BSF
4
BK Friheden
2
327753
20-04 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
20. apr
15:00
BSF
4
Lejerbo BK
2
328074
to25-04 2024
19:00
BSF
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
5
25. apr
19:00
VEPI
1
BSF
5
328076
04-05 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
2
04. maj
15:00
BSF
2
Høje Gladsaxe IF
2
328114
11-05 2024
11:00
BSF
Elverroad Kunstgræs
2
-
3
11. maj
11:00
B. 1973, Herlev
2
BSF
3
327744
on15-05 2024
19:00
BSF
Ishøj Idrætsplads
2
-
4
15. maj
19:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
BSF
4
328118
18-05 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
0
18. maj
15:00
BSF
3
Herstedøster IC
0
328125
fr24-05 2024
18:00
BSF
Avedøre Stadion
4
-
1
24. maj
18:00
Avedøre IF
4
BSF
1
328129
01-06 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
01. jun
15:00
BSF
Virum-Sorgenfri BK (1)
328185
08-06 2024
13:00
BSF
Espelundens Idrætsanlæg
08. jun
13:00
B. 77, Rødovre
BSF
328729
to13-06 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
13. jun
18:30
BSF
Ejby IF 1968
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind