Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327680
to17-08 2023
19:00 VEPI Ejby IF 1968 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
17. aug 2023
19:00
VEPI
2
Ejby IF 1968
2
327678
fr18-08 2023
18:30 B. 1973, Herlev Virum-Sorgenfri BK (1) Elverroad Kunstgræs
1
-
2
18. aug 2023
18:30
B. 1973, Herlev
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
327675
19-08 2023
10:30 BSF Torslunde-Ishøj IF (1) Ballerup Idrætspark
0
-
3
19. aug 2023
10:30
BSF
0
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327676
19-08 2023
13:30 Herstedøster IC Avedøre IF Herstedøster Stadion
2
-
2
19. aug 2023
13:30
Herstedøster IC
2
Avedøre IF
2
327679
19-08 2023
14:00 Høje Gladsaxe IF B. 77, Rødovre Grønnemose Sportshal
2
-
1
19. aug 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
2
B. 77, Rødovre
1
327677
ma21-08 2023
19:00 Lejerbo BK BK Friheden Gungehusskolen
5
-
3
21. aug 2023
19:00
Lejerbo BK
5
BK Friheden
3
327685
on23-08 2023
18:30 Torslunde-Ishøj IF (1) VEPI Ishøj Idrætsplads
2
-
3
23. aug 2023
18:30
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
VEPI
3
327682
fr25-08 2023
18:00 Avedøre IF Lejerbo BK Avedøre Stadion
3
-
0
25. aug 2023
18:00
Avedøre IF
3
Lejerbo BK
0
327686
26-08 2023
12:00 BK Friheden BSF Strandmarkens Fritidscenter
5
-
2
26. aug 2023
12:00
BK Friheden
5
BSF
2
327681
26-08 2023
13:00 Ejby IF 1968 Høje Gladsaxe IF Ejby Friluftscenter
1
-
1
26. aug 2023
13:00
Ejby IF 1968
1
Høje Gladsaxe IF
1
327684
26-08 2023
13:00 B. 77, Rødovre B. 1973, Herlev Valhøj Skole
5
-
1
26. aug 2023
13:00
B. 77, Rødovre
5
B. 1973, Herlev
1
327683
27-08 2023
13:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Herstedøster IC Virum Stadion
1
-
1
27. aug 2023
13:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Herstedøster IC
1
327692
to31-08 2023
19:00 VEPI BK Friheden Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
4
31. aug 2023
19:00
VEPI
4
BK Friheden
4
327689
fr01-09 2023
18:00 Avedøre IF Virum-Sorgenfri BK (1) Avedøre Stadion
4
-
2
01. sep 2023
18:00
Avedøre IF
4
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
327690
fr01-09 2023
18:30 B. 1973, Herlev Ejby IF 1968 Elverroad Kunstgræs
0
-
0
01. sep 2023
18:30
B. 1973, Herlev
0
Ejby IF 1968
0
327687
02-09 2023
13:30 Herstedøster IC B. 77, Rødovre Herstedøster Stadion
1
-
2
02. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
1
B. 77, Rødovre
2
327691
02-09 2023
14:00 Høje Gladsaxe IF Torslunde-Ishøj IF (1) Grønnemose Sportshal
1
-
3
02. sep 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327688
02-09 2023
15:30 Lejerbo BK BSF Gungehusskolen
2
-
1
02. sep 2023
15:30
Lejerbo BK
2
BSF
1
327695
ti05-09 2023
18:30 Virum-Sorgenfri BK (1) Lejerbo BK Virum Stadion
1
-
1
05. sep 2023
18:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Lejerbo BK
1
327694
09-09 2023
11:00 BSF VEPI Ballerup Idrætspark
1
-
5
09. sep 2023
11:00
BSF
1
VEPI
5
327697
09-09 2023
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) B. 1973, Herlev Ishøj Idrætsplads
2
-
2
09. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
B. 1973, Herlev
2
327698
09-09 2023
12:00 BK Friheden Høje Gladsaxe IF Strandmarkens Fritidscenter
0
-
1
09. sep 2023
12:00
BK Friheden
0
Høje Gladsaxe IF
1
327696
09-09 2023
13:00 B. 77, Rødovre Avedøre IF Valhøj Skole
2
-
6
09. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
2
Avedøre IF
6
327693
09-09 2023
13:00 Ejby IF 1968 Herstedøster IC Ejby Friluftscenter
1
-
1
09. sep 2023
13:00
Ejby IF 1968
1
Herstedøster IC
1
327702
fr15-09 2023
18:30 B. 1973, Herlev BK Friheden Elverroad Kunstgræs
1
-
1
15. sep 2023
18:30
B. 1973, Herlev
1
BK Friheden
1
327701
16-09 2023
10:30 Avedøre IF Ejby IF 1968 Avedøre Stadion
2
-
0
16. sep 2023
10:30
Avedøre IF
2
Ejby IF 1968
0
327699
16-09 2023
13:30 Herstedøster IC Torslunde-Ishøj IF (1) Herstedøster Stadion
3
-
3
16. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
3
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327704
16-09 2023
14:00 Høje Gladsaxe IF BSF Grønnemose Sportshal
5
-
1
16. sep 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
5
BSF
1
327703
16-09 2023
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) B. 77, Rødovre Virum Stadion
0
-
3
16. sep 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
B. 77, Rødovre
3
327700
16-09 2023
15:30 Lejerbo BK VEPI Avedøre Stadion
2
-
3
16. sep 2023
15:30
Lejerbo BK
2
VEPI
3
327714
to21-09 2023
19:00 VEPI Høje Gladsaxe IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
1
21. sep 2023
19:00
VEPI
0
Høje Gladsaxe IF
1
110822
23-09 2023
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) Avedøre IF Ishøj Idrætsplads
2
-
2
23. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
Avedøre IF
2
327710
23-09 2023
11:00 BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
4
-
2
23. sep 2023
11:00
BSF
4
B. 1973, Herlev
2
110824
23-09 2023
12:00 BK Friheden Herstedøster IC Strandmarkens Fritidscenter
0
-
3
23. sep 2023
12:00
BK Friheden
0
Herstedøster IC
3
327709
23-09 2023
13:00 Ejby IF 1968 Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby Friluftscenter
5
-
1
23. sep 2023
13:00
Ejby IF 1968
5
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
327713
23-09 2023
13:00 B. 77, Rødovre Lejerbo BK Valhøj Skole
3
-
2
23. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
3
Lejerbo BK
2
110870
fr29-09 2023
18:15 B. 1973, Herlev VEPI Elverroad Kunstgræs
1
-
3
29. sep 2023
18:15
B. 1973, Herlev
1
VEPI
3
110868
fr29-09 2023
19:00 Lejerbo BK Høje Gladsaxe IF Avedøre Stadion
2
-
1
29. sep 2023
19:00
Lejerbo BK
2
Høje Gladsaxe IF
1
110869
30-09 2023
10:30 Avedøre IF BK Friheden Avedøre Stadion
5
-
2
30. sep 2023
10:30
Avedøre IF
5
BK Friheden
2
110872
30-09 2023
13:00 B. 77, Rødovre Ejby IF 1968 Valhøj Skole
0
-
0
30. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
0
Ejby IF 1968
0
110871
30-09 2023
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Torslunde-Ishøj IF (1) Virum Stadion
1
-
4
30. sep 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
4
110848
30-09 2023
15:30 Herstedøster IC BSF Herstedøster Stadion
3
-
1
30. sep 2023
15:30
Herstedøster IC
3
BSF
1
110876
to05-10 2023
19:00 VEPI Herstedøster IC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
6
05. okt 2023
19:00
VEPI
3
Herstedøster IC
6
110874
07-10 2023
11:00 BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
HHT
07. okt 2023
11:00
BSF
Avedøre IF
HHT
327720
07-10 2023
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) B. 77, Rødovre Ishøj Idrætsplads
0
-
0
07. okt 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
0
B. 77, Rødovre
0
327721
07-10 2023
12:00 BK Friheden Virum-Sorgenfri BK (1) Strandmarkens Fritidscenter
UHT
07. okt 2023
12:00
BK Friheden
Virum-Sorgenfri BK (1)
UHT
110873
07-10 2023
13:00 Ejby IF 1968 Lejerbo BK Ejby Friluftscenter
0
-
1
07. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
0
Lejerbo BK
1
110875
07-10 2023
14:00 Høje Gladsaxe IF B. 1973, Herlev Grønnemose Sportshal
2
-
2
07. okt 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
2
B. 1973, Herlev
2
327725
14-10 2023
10:30 Avedøre IF VEPI Avedøre Stadion
7
-
1
14. okt 2023
10:30
Avedøre IF
7
VEPI
1
327727
14-10 2023
13:00 B. 77, Rødovre BK Friheden Valhøj Skole
4
-
1
14. okt 2023
13:00
B. 77, Rødovre
4
BK Friheden
1
327722
14-10 2023
13:00 Ejby IF 1968 Torslunde-Ishøj IF (1) Ejby Friluftscenter
2
-
2
14. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
2
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
327726
14-10 2023
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) BSF Virumgård kunstgræsbane
8
-
5
14. okt 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
8
BSF
5
327723
14-10 2023
15:30 Herstedøster IC Høje Gladsaxe IF Herstedøster Stadion
4
-
0
14. okt 2023
15:30
Herstedøster IC
4
Høje Gladsaxe IF
0
327724
14-10 2023
15:30 Lejerbo BK B. 1973, Herlev Gungehusskolen
2
-
1
14. okt 2023
15:30
Lejerbo BK
2
B. 1973, Herlev
1
327732
to19-10 2023
19:00 VEPI Virum-Sorgenfri BK (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
19. okt 2023
19:00
VEPI
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
327728
21-10 2023
11:00 BSF B. 77, Rødovre Ballerup Idrætspark
1
-
2
21. okt 2023
11:00
BSF
1
B. 77, Rødovre
2
327733
21-10 2023
12:00 BK Friheden Ejby IF 1968 Strandmarkens Fritidscenter
1
-
1
21. okt 2023
12:00
BK Friheden
1
Ejby IF 1968
1
327730
21-10 2023
13:30 B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad Kunstgræs
0
-
0
21. okt 2023
13:30
B. 1973, Herlev
0
Herstedøster IC
0
327731
21-10 2023
14:00 Høje Gladsaxe IF Avedøre IF Gladsaxe stadion Kunstgræs
3
-
6
21. okt 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
3
Avedøre IF
6
327729
21-10 2023
15:30 Lejerbo BK Torslunde-Ishøj IF (1) Gungehusskolen
1
-
2
21. okt 2023
15:30
Lejerbo BK
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
327739
28-10 2023
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) BK Friheden Ishøj Idrætsplads
4
-
3
28. okt 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
4
BK Friheden
3
327736
28-10 2023
12:30 Avedøre IF B. 1973, Herlev Avedøre Stadion
4
-
1
28. okt 2023
12:30
Avedøre IF
4
B. 1973, Herlev
1
327734
28-10 2023
13:00 Ejby IF 1968 BSF Ejby Friluftscenter
6
-
1
28. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
6
BSF
1
327738
28-10 2023
13:00 B. 77, Rødovre VEPI Espelunden Kunstgræs
4
-
2
28. okt 2023
13:00
B. 77, Rødovre
4
VEPI
2
327735
28-10 2023
14:15 Herstedøster IC Lejerbo BK Herstedøster Stadion
5
-
1
28. okt 2023
14:15
Herstedøster IC
5
Lejerbo BK
1
327737
28-10 2023
17:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Høje Gladsaxe IF Virumgård kunstgræsbane
3
-
4
28. okt 2023
17:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
Høje Gladsaxe IF
4
327741
06-04 2024
10:30 Avedøre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion
06. apr
10:30
Avedøre IF
Herstedøster IC
327744
06-04 2024
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) BSF Ishøj Idrætsplads
06. apr
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
BSF
327745
06-04 2024
12:00 BK Friheden Lejerbo BK Strandmarkens Fritidscenter
UDS
06. apr
12:00
BK Friheden
Lejerbo BK
UDS
327740
06-04 2024
13:00 Ejby IF 1968 VEPI Ejby Friluftscenter
06. apr
13:00
Ejby IF 1968
VEPI
327743
06-04 2024
13:00 B. 77, Rødovre Høje Gladsaxe IF Valhøj Skole
06. apr
13:00
B. 77, Rødovre
Høje Gladsaxe IF
327742
06-04 2024
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) B. 1973, Herlev Virum Stadion
06. apr
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
B. 1973, Herlev
327751
to11-04 2024
19:00 VEPI Torslunde-Ishøj IF (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
11. apr
19:00
VEPI
Torslunde-Ishøj IF (1)
327749
13-04 2024
11:00 B. 1973, Herlev B. 77, Rødovre Elverroad Kunstgræs
13. apr
11:00
B. 1973, Herlev
B. 77, Rødovre
327747
13-04 2024
13:30 Herstedøster IC Virum-Sorgenfri BK (1) Herstedøster Stadion
13. apr
13:30
Herstedøster IC
Virum-Sorgenfri BK (1)
327750
13-04 2024
14:00 Høje Gladsaxe IF Ejby IF 1968 Grønnemose Sportshal
13. apr
14:00
Høje Gladsaxe IF
Ejby IF 1968
327746
13-04 2024
15:00 BSF BK Friheden Ballerup Idrætspark
13. apr
15:00
BSF
BK Friheden
327748
ti16-04 2024
18:30 Lejerbo BK Avedøre IF Gungehusskolen
16. apr
18:30
Lejerbo BK
Avedøre IF
327756
20-04 2024
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) Høje Gladsaxe IF Ishøj Idrætsplads
20. apr
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Høje Gladsaxe IF
327757
20-04 2024
12:00 BK Friheden VEPI Strandmarkens Fritidscenter
20. apr
12:00
BK Friheden
VEPI
327755
20-04 2024
13:00 B. 77, Rødovre Herstedøster IC Valhøj Skole
20. apr
13:00
B. 77, Rødovre
Herstedøster IC
327752
20-04 2024
13:00 Ejby IF 1968 B. 1973, Herlev Ejby Friluftscenter
20. apr
13:00
Ejby IF 1968
B. 1973, Herlev
327753
20-04 2024
15:00 BSF Lejerbo BK Ballerup Idrætspark
20. apr
15:00
BSF
Lejerbo BK
327754
20-04 2024
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Avedøre IF Virum Stadion
20. apr
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Avedøre IF
328074
to25-04 2024
19:00 VEPI BSF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
25. apr
19:00
VEPI
BSF
327761
fr26-04 2024
18:00 Avedøre IF B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
26. apr
18:00
Avedøre IF
B. 77, Rødovre
328072
27-04 2024
11:00 B. 1973, Herlev Torslunde-Ishøj IF (1) Elverroad Kunstgræs
27. apr
11:00
B. 1973, Herlev
Torslunde-Ishøj IF (1)
327758
27-04 2024
13:30 Herstedøster IC Ejby IF 1968 Herstedøster Stadion
27. apr
13:30
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
328073
27-04 2024
14:00 Høje Gladsaxe IF BK Friheden Grønnemose Sportshal
27. apr
14:00
Høje Gladsaxe IF
BK Friheden
327760
27-04 2024
15:30 Lejerbo BK Virum-Sorgenfri BK (1) Gungehusskolen
27. apr
15:30
Lejerbo BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
328108
to02-05 2024
19:00 VEPI Lejerbo BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
02. maj
19:00
VEPI
Lejerbo BK
328109
04-05 2024
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) Herstedøster IC Ishøj Idrætsplads
04. maj
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Herstedøster IC
328110
04-05 2024
12:00 BK Friheden B. 1973, Herlev Strandmarkens Fritidscenter
04. maj
12:00
BK Friheden
B. 1973, Herlev
328075
04-05 2024
13:00 Ejby IF 1968 Avedøre IF Ejby Friluftscenter
04. maj
13:00
Ejby IF 1968
Avedøre IF
328107
04-05 2024
13:00 B. 77, Rødovre Virum-Sorgenfri BK (1) Valhøj Skole
04. maj
13:00
B. 77, Rødovre
Virum-Sorgenfri BK (1)
328076
04-05 2024
15:00 BSF Høje Gladsaxe IF Ballerup Idrætspark
04. maj
15:00
BSF
Høje Gladsaxe IF
328113
fr10-05 2024
18:00 Avedøre IF Torslunde-Ishøj IF (1) Avedøre Stadion
10. maj
18:00
Avedøre IF
Torslunde-Ishøj IF (1)
328114
11-05 2024
11:00 B. 1973, Herlev BSF Elverroad Kunstgræs
11. maj
11:00
B. 1973, Herlev
BSF
328111
11-05 2024
13:30 Herstedøster IC BK Friheden Herstedøster Stadion
11. maj
13:30
Herstedøster IC
BK Friheden
328116
11-05 2024
14:00 Høje Gladsaxe IF VEPI Grønnemose Sportshal
11. maj
14:00
Høje Gladsaxe IF
VEPI
328115
11-05 2024
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby IF 1968 Virum Stadion
11. maj
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ejby IF 1968
328112
11-05 2024
15:30 Lejerbo BK B. 77, Rødovre Gungehusskolen
11. maj
15:30
Lejerbo BK
B. 77, Rødovre
328120
to16-05 2024
19:00 VEPI B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark Kunstgræs
16. maj
19:00
VEPI
B. 1973, Herlev
328121
18-05 2024
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Ishøj Idrætsplads
18. maj
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
328122
18-05 2024
12:00 BK Friheden Avedøre IF Strandmarkens Fritidscenter
18. maj
12:00
BK Friheden
Avedøre IF
328117
18-05 2024
13:00 Ejby IF 1968 B. 77, Rødovre Ejby Friluftscenter
18. maj
13:00
Ejby IF 1968
B. 77, Rødovre
328119
18-05 2024
14:00 Høje Gladsaxe IF Lejerbo BK Grønnemose Sportshal
18. maj
14:00
Høje Gladsaxe IF
Lejerbo BK
328118
18-05 2024
15:00 BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
18. maj
15:00
BSF
Herstedøster IC
328125
fr24-05 2024
18:00 Avedøre IF BSF Avedøre Stadion
24. maj
18:00
Avedøre IF
BSF
328126
25-05 2024
11:00 B. 1973, Herlev Høje Gladsaxe IF Elverroad Kunstgræs
25. maj
11:00
B. 1973, Herlev
Høje Gladsaxe IF
328128
25-05 2024
13:00 B. 77, Rødovre Torslunde-Ishøj IF (1) Valhøj Skole
25. maj
13:00
B. 77, Rødovre
Torslunde-Ishøj IF (1)
328123
25-05 2024
13:30 Herstedøster IC VEPI Herstedøster Stadion
25. maj
13:30
Herstedøster IC
VEPI
328127
25-05 2024
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) BK Friheden Virum Stadion
25. maj
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
BK Friheden
328124
25-05 2024
15:30 Lejerbo BK Ejby IF 1968 Gungehusskolen
25. maj
15:30
Lejerbo BK
Ejby IF 1968
328138
to30-05 2024
19:00 VEPI Avedøre IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
30. maj
19:00
VEPI
Avedøre IF
328139
01-06 2024
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) Ejby IF 1968 Ishøj Idrætsplads
01. jun
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Ejby IF 1968
328140
01-06 2024
12:00 BK Friheden B. 77, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
01. jun
12:00
BK Friheden
B. 77, Rødovre
328130
01-06 2024
12:00 B. 1973, Herlev Lejerbo BK Elverroad
01. jun
12:00
B. 1973, Herlev
Lejerbo BK
328131
01-06 2024
14:00 Høje Gladsaxe IF Herstedøster IC Grønnemose Sportshal
01. jun
14:00
Høje Gladsaxe IF
Herstedøster IC
328129
01-06 2024
15:00 BSF Virum-Sorgenfri BK (1) Ballerup Idrætspark
01. jun
15:00
BSF
Virum-Sorgenfri BK (1)
328173
fr07-06 2024
18:00 Avedøre IF Høje Gladsaxe IF Avedøre Stadion
07. jun
18:00
Avedøre IF
Høje Gladsaxe IF
328186
08-06 2024
11:00 Torslunde-Ishøj IF (1) Lejerbo BK Ishøj Idrætsplads
08. jun
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Lejerbo BK
328141
08-06 2024
13:00 Ejby IF 1968 BK Friheden Ejby Friluftscenter
08. jun
13:00
Ejby IF 1968
BK Friheden
328185
08-06 2024
13:00 B. 77, Rødovre BSF Valhøj Skole
08. jun
13:00
B. 77, Rødovre
BSF
328152
08-06 2024
13:30 Herstedøster IC B. 1973, Herlev Herstedøster Stadion
08. jun
13:30
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
328178
08-06 2024
15:00 Virum-Sorgenfri BK (1) VEPI Virum Stadion
08. jun
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
VEPI
328729
to13-06 2024
18:30 BSF Ejby IF 1968 Ballerup Idrætspark
13. jun
18:30
BSF
Ejby IF 1968
328756
to13-06 2024
19:00 VEPI B. 77, Rødovre Glostrup Idrætspark Kunstgræs
13. jun
19:00
VEPI
B. 77, Rødovre
328743
15-06 2024
11:00 B. 1973, Herlev Avedøre IF Elverroad Kunstgræs
15. jun
11:00
B. 1973, Herlev
Avedøre IF
328757
15-06 2024
12:00 BK Friheden Torslunde-Ishøj IF (1) Strandmarkens Fritidscenter
15. jun
12:00
BK Friheden
Torslunde-Ishøj IF (1)
328741
15-06 2024
13:30 Lejerbo BK Herstedøster IC Gungehusskolen
15. jun
13:30
Lejerbo BK
Herstedøster IC
328755
15-06 2024
14:00 Høje Gladsaxe IF Virum-Sorgenfri BK (1) Grønnemose Sportshal
15. jun
14:00
Høje Gladsaxe IF
Virum-Sorgenfri BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind