Kr. Helsinge IF

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442837
01-04 2023
14:00 Oversidder Kr. Helsinge IF
01. apr 2023
14:00
Oversidder
Kr. Helsinge IF
442850
16-04 2023
11:00 Høng GF Kr. Helsinge IF Gørlevhallen
6
-
2
16. apr 2023
11:00
Høng GF
6
Kr. Helsinge IF
2
442856
23-04 2023
12:00 Kr. Helsinge IF B. 73, Slagelse Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
3
23. apr 2023
12:00
Kr. Helsinge IF
2
B. 73, Slagelse
3
442864
30-04 2023
12:00 Kr. Helsinge IF Tårnborg IF Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
0
30. apr 2023
12:00
Kr. Helsinge IF
2
Tårnborg IF
0
442843
on10-05 2023
19:00 Kr. Helsinge IF Eggeslevmagle FK Kirke Helsinge Sportsplads
4
-
2
10. maj 2023
19:00
Kr. Helsinge IF
4
Eggeslevmagle FK
2
443062
14-05 2023
12:00 Kr. Helsinge IF FC Storebælt Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
5
14. maj 2023
12:00
Kr. Helsinge IF
3
FC Storebælt
5
443069
on17-05 2023
18:45 Dianalund IF Kr. Helsinge IF Dianalund Stadion
4
-
1
17. maj 2023
18:45
Dianalund IF
4
Kr. Helsinge IF
1
443074
28-05 2023
12:00 Kr. Helsinge IF Rørby-Værslev IF Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
2
28. maj 2023
12:00
Kr. Helsinge IF
2
Rørby-Værslev IF
2
443079
04-06 2023
13:00 Hvidebæk IF Kr. Helsinge IF Hvidebæk Stadion
3
-
5
04. jun 2023
13:00
Hvidebæk IF
3
Kr. Helsinge IF
5
443085
10-06 2023
14:00 Kr. Helsinge IF Ruds Vedby IF Kirke Helsinge Sportsplads
UHT
10. jun 2023
14:00
Kr. Helsinge IF
Ruds Vedby IF
UHT
442866
on14-06 2023
19:00 Korsør IF 2018 Kr. Helsinge IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
0
-
3
14. jun 2023
19:00
Korsør IF 2018
0
Kr. Helsinge IF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind