MENU

BK Avarta //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460148
29-08 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF BK Avarta (1) Ishøj Idrætsplads
1
-
1
460211
04-09 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Rosenhøj BK (2) Espelundens Idrætsanlæg
3
-
2
460134 on
08-09 2021
Kl. 18:00
BK Avarta (1) Ballerup BK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
5
460253
11-09 2021
Kl. 13:00
Mosede BK BK Avarta (1) Mosede-skolen
5
-
0
460263
18-09 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Hundige BK Espelundens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
462232
25-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) BK Avarta (1) Avedøre Stadion
1
-
4
462292
09-10 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Taastrup FC Espelundens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
474909 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI BK Avarta (1) Sengeløse Idrætsanlæg
2
-
4
474972
23-10 2021
Kl. 13:00
BK Avarta (1) New City Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
460128
30-10 2021
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold BK Avarta (1) Hedehusene Idrætspark
2
-
3
462233
06-11 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) FC Ishøj (1) Espelunden Kunstgræs
2
-
1
483110
02-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
3
-
6
485130
09-04 2022
Kl. 12:45
Ballerup BK BK Avarta (1) Ballerup Idrætsby
3
-
1
485195
16-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Torslunde-Ishøj IF Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
485492
23-04 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) BK Avarta (1) Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
485654
30-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Mosede BK Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
503606
08-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK BK Avarta (1) Hundige Boldfælled Kunst
10
-
3
503608
14-05 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) FC Hvidovre (1) Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
506653
22-05 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) BK Avarta (1) Ishøj Idrætscenter
3
-
3
506662
28-05 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC BK Avarta (1) Tåstrup Idrætspark
4
-
1
506664
04-06 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Sengeløse GI Espelundens Idrætsanlæg
1
-
3
506670
11-06 2022
Kl. 12:15
New City BK Avarta (1) Frihedens Idrætscenter
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind