MENU

Undløse BK //

Serie 4, Pulje 9

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
621279
22-08 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Svinninge IF Undløse Stadion
1 - 2
621270
to
27-08 2020
Kl. 18:45
Hvidebæk IF Undløse BK Hvidebæk Stadion
3 - 1
621285
29-08 2020
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Undløse BK Firhøj Stadion
0 - 3
621291
05-09 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Raklev GI Undløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621295
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Årby GI Undløse BK Årby Forsamlingshus
2 - 1
621303
19-09 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Kr. Helsinge IF Undløse Stadion
0 - 1
621306
fr
25-09 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg Undløse BK Munkesø Stadion Kunst
11 - 0
621315
03-10 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Jyderup BK Undløse Stadion
0 - 5
621321
10-10 2020
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Undløse BK Svebølle Stadion
5 - 2
621327
17-10 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Mørkøv IF Undløse Stadion
1 - 2
621333
24-10 2020
Kl. 13:00
Gørlev IF Undløse BK Gørlevhallen
2 - 1
621340
17-04 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Undløse BK Svinninge Sportscenter
3 - 5
621353
to
22-04 2021
Kl. 18:15
Undløse BK Føllenslev-Særslev IF Undløse Stadion
3 - 2
621520
25-04 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Undløse BK Røsnæshallen
3 - 4
621527
01-05 2021
Kl. 14:00
Undløse BK Årby GI Undløse Stadion
3 - 2
621528
fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Undløse BK Kr. Helsinge Sportsplads
4 - 1
621539
15-05 2021
Kl. 14:00
Undløse BK FC Kalundborg Undløse Stadion
1 - 5
621544
22-05 2021
Kl. 13:00
Jyderup BK Undløse BK Jyderup Stadion
4 - 0
621552
05-06 2021
Kl. 14:00
Mørkøv IF Undløse BK Mørkøvhallen
1 - 1
621619
12-06 2021
Kl. 13:00
Undløse BK Gørlev IF Undløse Stadion
1 - 2
621551
ti
15-06 2021
Kl. 18:45
Undløse BK Svebølle BI 2016 Undløse Stadion
5 - 4
621339
19-06 2021
Kl. 14:00
Undløse BK Hvidebæk IF Undløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind