MENU

Serie 4, Pulje 9 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
621269
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF FC Kalundborg Kr. Helsinge Sportsplads
3 - 0
621268
15-08 2020
Kl. 13:00
Svinninge IF Gørlev IF Svinninge Sportscenter
1 - 8
621271
15-08 2020
Kl. 13:00
Årby GI Jyderup BK Årby Forsamlingshus
0 - 2
621273
15-08 2020
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Mørkøv IF Firhøj Stadion
1 - 5
621272
16-08 2020
Kl. 13:00
Svebølle BI 2016 Raklev GI Svebølle Stadion
5 - 3
621275
fr
21-08 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg Hvidebæk IF Munkesø Stadion Kunst
4 - 0
621276
22-08 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Kr. Helsinge IF Jyderup Stadion
1 - 1
621277
22-08 2020
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Årby GI Svebølle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621274
22-08 2020
Kl. 14:00
Mørkøv IF Raklev GI Mørkøv Kunstgræs
5 - 2
621279
22-08 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Svinninge IF Undløse Stadion
1 - 2
621278
22-08 2020
Kl. 15:30
Gørlev IF Føllenslev-Særslev IF Gørlevhallen
4 - 1
621270
to
27-08 2020
Kl. 18:45
Hvidebæk IF Undløse BK Hvidebæk Stadion
3 - 1
621283
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Årby GI Mørkøv IF Årby Forsamlingshus
3 - 0
621280
fr
28-08 2020
Kl. 18:45
Kr. Helsinge IF Svebølle BI 2016 Kr. Helsinge Sportsplads
2 - 1
621282
fr
28-08 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg Jyderup BK Munkesø Stadion Kunst
7 - 1
621285
29-08 2020
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Undløse BK Firhøj Stadion
0 - 3
621284
30-08 2020
Kl. 12:00
Raklev GI Gørlev IF Røsnæshallen
3 - 9
621281
ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Svinninge IF Hvidebæk Stadion
3 - 0
621287
05-09 2020
Kl. 13:00
Svinninge IF Føllenslev-Særslev IF Svinninge Sportscenter
4 - 0
621288
05-09 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Hvidebæk IF Jyderup Stadion
0 - 3
621289
05-09 2020
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 FC Kalundborg Svebølle Stadion
0 - 4
621286
05-09 2020
Kl. 14:00
Mørkøv IF Kr. Helsinge IF Mørkøvhallen
2 - 5
621291
05-09 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Raklev GI Undløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621290
05-09 2020
Kl. 15:30
Gørlev IF Årby GI Gørlevhallen
4 - 1
621292
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Kr. Helsinge IF Gørlev IF Kr. Helsinge Sportsplads
1 - 1
621295
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Årby GI Undløse BK Årby Forsamlingshus
2 - 1
621294
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg Mørkøv IF Munkesø Stadion Kunst
3 - 2
621296
12-09 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Svebølle BI 2016 Jyderup Stadion
0 - 2
621293
12-09 2020
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Føllenslev-Særslev IF Hvidebæk Stadion
7 - 1
621297
13-09 2020
Kl. 12:00
Raklev GI Svinninge IF Røsnæshallen
2 - 5
621299
19-09 2020
Kl. 13:00
Svinninge IF Årby GI Svinninge Sportscenter
1 - 3
621300
19-09 2020
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Hvidebæk IF Svebølle Stadion
1 - 4
621303
19-09 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Kr. Helsinge IF Undløse Stadion
0 - 1
621298
19-09 2020
Kl. 14:00
Mørkøv IF Jyderup BK Mørkøvhallen
0 - 3
621301
19-09 2020
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Raklev GI Firhøj Stadion
0 - 2
621302
19-09 2020
Kl. 15:30
Gørlev IF FC Kalundborg Gørlevhallen
0 - 3
621306
fr
25-09 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg Undløse BK Munkesø Stadion Kunst
11 - 0
621308
26-09 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Gørlev IF Jyderup Stadion
5 - 1
621309
26-09 2020
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Mørkøv IF Svebølle Stadion
2 - 0
621304
26-09 2020
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Svinninge IF Kr. Helsinge Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

621305
26-09 2020
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Raklev GI Hvidebæk Stadion
5 - 0
621307
ti
29-09 2020
Kl. 19:00
Årby GI Føllenslev-Særslev IF Årby Forsamlingshus
4 - 1
621314
03-10 2020
Kl. 11:30
Gørlev IF Svebølle BI 2016 Gørlevhallen
4 - 2
621311
03-10 2020
Kl. 13:00
Svinninge IF FC Kalundborg Svinninge Sportscenter
2 - 1
621315
03-10 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Jyderup BK Undløse Stadion
0 - 5
621310
03-10 2020
Kl. 14:00
Mørkøv IF Hvidebæk IF Mørkøvhallen
1 - 4
621313
03-10 2020
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Kr. Helsinge IF Firhøj Stadion
1 - 4
621312
04-10 2020
Kl. 12:00
Raklev GI Årby GI Røsnæshallen
4 - 5
621319 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg Føllenslev-Særslev IF Munkesø Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

621321
10-10 2020
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Undløse BK Svebølle Stadion
5 - 2
621316
10-10 2020
Kl. 14:00
Mørkøv IF Gørlev IF Mørkøvhallen
0 - 4
621317
10-10 2020
Kl. 15:00
Kr. Helsinge IF Raklev GI Kr. Helsinge Sportsplads
4 - 0
621318
10-10 2020
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Årby GI Hvidebæk Stadion
2 - 2
621320
11-10 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Svinninge IF Jyderup Stadion
4 - 0
621322
17-10 2020
Kl. 13:00
Svinninge IF Svebølle BI 2016 Svinninge Sportscenter
1 - 2
621324
17-10 2020
Kl. 13:00
Årby GI Kr. Helsinge IF Årby Forsamlingshus
2 - 5
621327
17-10 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Mørkøv IF Undløse Stadion
1 - 2
621326
17-10 2020
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Jyderup BK Firhøj Stadion
1 - 3
621323
17-10 2020
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Gørlev IF Hvidebæk Stadion
1 - 2
621325
18-10 2020
Kl. 12:00
Raklev GI FC Kalundborg Røsnæshallen
1 - 3
621330
fr
23-10 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg Årby GI Munkesø Stadion Kunst
6 - 1
621331
24-10 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Raklev GI Jyderup Stadion
6 - 0
621333
24-10 2020
Kl. 13:00
Gørlev IF Undløse BK Gørlevhallen
2 - 1
621329
24-10 2020
Kl. 13:30
Kr. Helsinge IF Hvidebæk IF Kr. Helsinge Sportsplads
4 - 2
621332
24-10 2020
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Føllenslev-Særslev IF Svebølle Stadion
6 - 1
621328
24-10 2020
Kl. 14:00
Mørkøv IF Svinninge IF Mørkøvhallen
2 - 3
621335 fr
09-04 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Kr. Helsinge IF Munkesø Stadion Kunst
621336
10-04 2021
Kl. 13:00
Jyderup BK Årby GI Jyderup Stadion
621337
10-04 2021
Kl. 14:00
Raklev GI Svebølle BI 2016 Røsnæshallen
621334
10-04 2021
Kl. 14:00
Mørkøv IF Føllenslev-Særslev IF Mørkøvhallen
621339
10-04 2021
Kl. 14:00
Undløse BK Hvidebæk IF Undløse Stadion
621338
10-04 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Svinninge IF Gørlevhallen
621341 fr
16-04 2021
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Jyderup BK Kr. Helsinge Sportsplads
621340
17-04 2021
Kl. 13:00
Svinninge IF Undløse BK Svinninge Sportscenter
621345
17-04 2021
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Gørlev IF Firhøj Stadion
621342
17-04 2021
Kl. 15:30
Hvidebæk IF FC Kalundborg Hvidebæk Stadion
621343
17-04 2021
Kl. 16:00
Årby GI Svebølle BI 2016 Årby Forsamlingshus
621344
18-04 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Mørkøv IF Røsnæshallen
621347 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Svinninge IF Hvidebæk IF Svinninge Sportscenter
621348 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Jyderup BK FC Kalundborg Jyderup Stadion
621349 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Kr. Helsinge IF Svebølle Stadion
621350 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Gørlev IF Raklev GI Gørlevhallen
621353 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Undløse BK Føllenslev-Særslev IF Undløse Stadion
621346 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Mørkøv IF Årby GI Mørkøvhallen
621354 fr
23-04 2021
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Mørkøv IF Kr. Helsinge Sportsplads
621356 fr
23-04 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Svebølle BI 2016 Munkesø Stadion Kunst
621521
24-04 2021
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Svinninge IF Firhøj Stadion
621355
24-04 2021
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Jyderup BK Hvidebæk Stadion
621519
24-04 2021
Kl. 16:00
Årby GI Gørlev IF Årby Forsamlingshus
621520
25-04 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Undløse BK Røsnæshallen
621527
01-05 2021
Kl. 14:00
Undløse BK Årby GI Undløse Stadion
621522
01-05 2021
Kl. 14:00
Mørkøv IF FC Kalundborg Mørkøvhallen
621523
01-05 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Raklev GI Svinninge Sportscenter
621524
01-05 2021
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Jyderup BK Svebølle Stadion
621525
01-05 2021
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Hvidebæk IF Firhøj Stadion
621526
01-05 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Kr. Helsinge IF Gørlevhallen
621528 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Undløse BK Kr. Helsinge Sportsplads
621530 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Gørlev IF Munkesø Stadion Kunst
621532
08-05 2021
Kl. 13:00
Jyderup BK Mørkøv IF Jyderup Stadion
621529
08-05 2021
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Svebølle BI 2016 Hvidebæk Stadion
621531
08-05 2021
Kl. 16:00
Årby GI Svinninge IF Årby Forsamlingshus
621533
09-05 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Føllenslev-Særslev IF Røsnæshallen
621535
15-05 2021
Kl. 13:00
Svinninge IF Kr. Helsinge IF Svinninge Sportscenter
621534
15-05 2021
Kl. 14:00
Mørkøv IF Svebølle BI 2016 Mørkøvhallen
621539
15-05 2021
Kl. 14:00
Undløse BK FC Kalundborg Undløse Stadion
621537
15-05 2021
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF Årby GI Firhøj Stadion
621538
15-05 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Jyderup BK Gørlevhallen
621536
16-05 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Hvidebæk IF Røsnæshallen
621540 fr
21-05 2021
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Føllenslev-Særslev IF Kr. Helsinge Sportsplads
621542 fr
21-05 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Svinninge IF Munkesø Stadion Kunst
621544
22-05 2021
Kl. 13:00
Jyderup BK Undløse BK Jyderup Stadion
621545
22-05 2021
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Gørlev IF Svebølle Stadion
621541
22-05 2021
Kl. 15:30
Hvidebæk IF Mørkøv IF Hvidebæk Stadion
621543
22-05 2021
Kl. 16:00
Årby GI Raklev GI Årby Forsamlingshus
621546
29-05 2021
Kl. 13:00
Svinninge IF Jyderup BK Svinninge Sportscenter
621551
29-05 2021
Kl. 14:00
Undløse BK Svebølle BI 2016 Undløse Stadion
621549
29-05 2021
Kl. 15:30
Føllenslev-Særslev IF FC Kalundborg Firhøj Stadion
621550
29-05 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Mørkøv IF Gørlevhallen
621547
29-05 2021
Kl. 16:00
Årby GI Hvidebæk IF Årby Forsamlingshus
621548
30-05 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Kr. Helsinge IF Røsnæshallen
621553 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Kr. Helsinge IF Årby GI Kr. Helsinge Sportsplads
621554 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Raklev GI Munkesø Stadion Kunst
621555
05-06 2021
Kl. 13:00
Jyderup BK Føllenslev-Særslev IF Jyderup Stadion
621556
05-06 2021
Kl. 14:00
Svebølle BI 2016 Svinninge IF Svebølle Stadion
621552
05-06 2021
Kl. 14:00
Mørkøv IF Undløse BK Mørkøvhallen
621557
05-06 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Hvidebæk IF Gørlevhallen
621558
12-06 2021
Kl. 11:00
Svinninge IF Mørkøv IF Svinninge Sportscenter
621559
12-06 2021
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Kr. Helsinge IF Hvidebæk Stadion
621560
12-06 2021
Kl. 11:00
Årby GI FC Kalundborg Årby Forsamlingshus
621617
12-06 2021
Kl. 11:00
Raklev GI Jyderup BK Røsnæshallen
621618
12-06 2021
Kl. 11:00
Føllenslev-Særslev IF Svebølle BI 2016 Firhøj Stadion
621619
12-06 2021
Kl. 11:00
Undløse BK Gørlev IF Undløse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

1/8 dels finaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 17. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 23. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind