Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
19:00
Tølløse BK
1
Vipperød BK
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
14:45
Vipperød BK
3
Hagested IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:30
TFC Odsherred
3
Vipperød BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
19:00
Vipperød BK
0
Gislinge BK
6
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:30
Svinninge IF
0
Vipperød BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Vipperød BK
1
Jernløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
19:00
Vipperød BK
2
Mørkøv IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
18:30
Holbæk B&I
5
Vipperød BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
19:00
Vipperød BK
2
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
11:00
Fårevejle BK
3
Vipperød BK
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
Vipperød BK
3
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Hagested IF
Vipperød BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Vipperød BK
1
TFC Odsherred
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
Gislinge BK
3
Vipperød BK
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:30
Jernløse BK
4
Vipperød BK
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Mørkøv IF
5
Vipperød BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Vipperød BK
2
Svinninge IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Vipperød BK
1
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Tuse IF
Vipperød BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Vipperød BK
1
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Raklev GI
1
Vipperød BK
5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Vipperød BK
1
Tølløse BK
3
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2