MENU

Karrebæk IF //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
622344 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Karrebæk IF Dyrskuepladsen
0
-
0
622350 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF (1) Karrebæk IF Herlufsholm Stadion
3
-
1
622356
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Karrebæk IF Mern UIF Karrebæk Skole
1
-
2
622363
05-09 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Karrebæk IF Faxe Stadion
3
-
2
622368
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Karrebæk IF Møns FK Karrebæk Skole
0
-
4
622372
19-09 2020
Kl. 12:00
Suså IF Karrebæk IF Herlufmaglehallen
2
-
2
622380
26-09 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Toksværd Olstrup Fodbold Karrebæk Skole
1
-
1
622385
03-10 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Karrebæk IF Ørslev Stadion
2
-
2
622405
11-10 2020
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk IF Grønbro Stadion
6
-
2
622439
17-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Faxe Ladeplads IF Karrebæk Skole
0
-
0
622457
24-10 2020
Kl. 13:30
Østmøn SGI Karrebæk IF Hjertebjerg Stadion
1
-
2
622470
fr
16-04 2021
Kl. 18:15
Karrebæk IF Herlufsholm GF (1) Karrebæk Skole
0
-
4
622473 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Mern UIF Karrebæk IF Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622530
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Faxe BK Karrebæk Skole
2
-
1
622539
fr
30-04 2021
Kl. 11:30
Møns FK Karrebæk IF Stege Stadion
7
-
0
622549 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Karrebæk IF Toksværd Idrætsplads
1
-
2
622543
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Karrebæk IF Suså IF Karrebæk Skole
0
-
2
622555 fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ørslev GIF (V) Karrebæk Skole
0
-
2
622559
fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk Skole
0
-
2
622565
05-06 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karrebæk IF Faxe Ladeplads Stadion
2
-
2
622758
12-06 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Østmøn SGI Karrebæk Skole
2
-
3
622463
19-06 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Næstved FC 77 Karrebæk Skole
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind