MENU

Serie 4, Pulje 12 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
622346
ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Mern UIF Toksværd Idrætsplads
1
-
1
622300
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Møns FK Grønbro Stadion
2
-
1
622344 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Karrebæk IF Dyrskuepladsen
0
-
0
622298
15-08 2020
Kl. 12:00
Suså IF Faxe BK Herlufmaglehallen
3
-
1
622345
15-08 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF (1) Ørslev Stadion
0
-
1
622299
15-08 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
1
-
1
622347
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
2
-
2
622350 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF (1) Karrebæk IF Herlufsholm Stadion
3
-
1
622352
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Møns FK Suså IF Stege Stadion
Hjemmehold taberdømt
622348
22-08 2020
Kl. 13:15
Østmøn SGI Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Hjertebjerg Stadion
2
-
0
622349
22-08 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
0
-
4
622351
22-08 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Stadion
4
-
1
622358
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Møns FK Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
622354
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Suså IF Grønbro Stadion
2
-
2
622356
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Karrebæk IF Mern UIF Karrebæk Skole
1
-
2
622357
29-08 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe BK Ørslev Stadion
2
-
0
622353
29-08 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Herlufsholm GF (1) Faxe Ladeplads Stadion
1
-
4
622355
29-08 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Næstved FC 77 Hjertebjerg Stadion
5
-
1
622364
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Møns FK Ørslev GIF (V) Stege Stadion
4
-
0
622360
05-09 2020
Kl. 12:00
Suså IF Toksværd Olstrup Fodbold Herlufmaglehallen
3
-
2
622359
05-09 2020
Kl. 13:00
Mern UIF Faxe Ladeplads IF Mern Stadion
6
-
1
622362
05-09 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF (1) Østmøn SGI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
622363
05-09 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Karrebæk IF Faxe Stadion
3
-
2
622366
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Toksværd Olstrup Fodbold Grønbro Stadion
6
-
0
622368
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Karrebæk IF Møns FK Karrebæk Skole
0
-
4
622370
12-09 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Suså IF Ørslev Stadion
1
-
2
622369
12-09 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Herlufsholm GF (1) Dyrskuepladsen
1
-
11
622365
12-09 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
2
-
0
622367
12-09 2020
Kl. 14:30
Østmøn SGI Mern UIF Hjertebjerg Stadion
4
-
2
622361
to
17-09 2020
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Maglemølle Storhallen
1
-
2
622376
fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Møns FK Faxe Ladeplads IF Stege Stadion
3
-
1
622372
19-09 2020
Kl. 12:00
Suså IF Karrebæk IF Herlufmaglehallen
2
-
2
622373
19-09 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF (1) Fuglebjerg/Sandved-Tornemark SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
0
622374
20-09 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev GIF (V) Toksværd Idrætsplads
0
-
5
622380
26-09 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Toksværd Olstrup Fodbold Karrebæk Skole
1
-
1
622381
26-09 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Faxe BK Dyrskuepladsen
1
-
3
622377
26-09 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Suså IF Faxe Ladeplads Stadion
1
-
0
622379
26-09 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Møns FK Hjertebjerg Stadion
0
-
4
622378
27-09 2020
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Ørslev GIF (V) Grønbro Stadion
2
-
2
622398
fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Møns FK Næstved FC 77 Stege Stadion
6
-
0
622384
03-10 2020
Kl. 12:00
Suså IF Østmøn SGI Herlufmaglehallen
1
-
2
622385
03-10 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Karrebæk IF Ørslev Stadion
2
-
2
622393
03-10 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Herlufsholm GF (1) Faxe Stadion
0
-
4
622392
04-10 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads IF Toksværd Idrætsplads
0
-
5
622382
to
08-10 2020
Kl. 19:30
Herlufsholm GF (1) Mern UIF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
6
-
0
622402
10-10 2020
Kl. 13:00
Mern UIF Faxe BK Mern Stadion
2
-
3
622407
10-10 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Suså IF Dyrskuepladsen
Udehold taberdømt
622404
10-10 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
622408
10-10 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF (1) Møns FK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
3
622406
10-10 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Toksværd Olstrup Fodbold Hjertebjerg Stadion
Udehold taberdømt
622405
11-10 2020
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk IF Grønbro Stadion
6
-
2
622451
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
Møns FK Mern UIF Stege Stadion
6
-
1
622409
17-10 2020
Kl. 12:00
Suså IF Herlufsholm GF (1) Herlufmaglehallen
2
-
1
622439
17-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Faxe Ladeplads IF Karrebæk Skole
0
-
0
622449
17-10 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
3
-
1
622450
18-10 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved FC 77 Toksværd Idrætsplads
1
-
2
622415
18-10 2020
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe BK Grønbro Stadion
7
-
1
622452
24-10 2020
Kl. 13:00
Mern UIF Suså IF Mern Stadion
0
-
3
622458
24-10 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
0
-
1
622456
24-10 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Ladeplads Stadion
1
-
3
622457
24-10 2020
Kl. 13:30
Østmøn SGI Karrebæk IF Hjertebjerg Stadion
1
-
2
622459
24-10 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF (1) Toksværd Olstrup Fodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
0
622460
24-10 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Møns FK Faxe Stadion
1
-
10
622470
fr
16-04 2021
Kl. 18:15
Karrebæk IF Herlufsholm GF (1) Karrebæk Skole
0
-
4
622467
17-04 2021
Kl. 12:00
Suså IF Møns FK Herlufmaglehallen
1
-
3
622469
17-04 2021
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Østmøn SGI Fuglebjerg Stadion
1
-
0
622471
17-04 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Mern UIF Ørslev Stadion
3
-
0
622468
17-04 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Næstved FC 77 Faxe Ladeplads Stadion
2
-
0
622472
18-04 2021
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe BK Toksværd Idrætsplads
2
-
3
622475
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Østmøn SGI Dyrskuepladsen
1
-
3
622476 ti
20-04 2021
Kl. 20:00
Herlufsholm GF (1) Faxe Ladeplads IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
1
622473 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Mern UIF Karrebæk IF Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622474
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Suså IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herlufmaglehallen
2
-
1
622477 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Faxe BK Ørslev GIF (V) Faxe Stadion
0
-
1
622478 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Møns FK Toksværd Olstrup Fodbold Stege Stadion
Udehold taberdømt
622480
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Næstved FC 77 Fuglebjerg Stadion
2
-
0
622530
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Faxe BK Karrebæk Skole
2
-
1
622532
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold Suså IF Toksværd Idrætsplads
0
-
5
622531
24-04 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Møns FK Ørslev Stadion
0
-
3
622479
24-04 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
622481
24-04 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Herlufsholm GF (1) Hjertebjerg Stadion
1
-
4
622536
ma
26-04 2021
Kl. 18:45
Toksværd Olstrup Fodbold Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Toksværd Idrætsplads
2
-
11
622539
fr
30-04 2021
Kl. 11:30
Møns FK Karrebæk IF Stege Stadion
7
-
0
622534
01-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Ørslev GIF (V) Herlufmaglehallen
2
-
3
622537
01-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
2
-
3
622533
02-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Østmøn SGI Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622535
02-05 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF (1) Næstved FC 77 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
1
622371 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Mern UIF Næstved FC 77 Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622545
08-05 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev Stadion
4
-
2
622544
08-05 2021
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Mern UIF Dyrskuepladsen
Udehold taberdømt
622540
08-05 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Møns FK Faxe Ladeplads Stadion
1
-
1
622542
08-05 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Faxe BK Hjertebjerg Stadion
2
-
0
622549 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Karrebæk IF Toksværd Idrætsplads
1
-
2
622375
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
3
-
2
622383 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Mern UIF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622543
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Karrebæk IF Suså IF Karrebæk Skole
0
-
2
622547
15-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Faxe Ladeplads IF Herlufmaglehallen
2
-
0
622550
15-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Næstved FC 77 Faxe Stadion
0
-
1
622551
15-05 2021
Kl. 15:30
Møns FK Østmøn SGI Stege Stadion
4
-
2
622546
16-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Herlufsholm GF (1) Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622541
to
20-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herlufsholm GF (1) Grønbro Stadion
1
-
1
622555 fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ørslev GIF (V) Karrebæk Skole
0
-
2
622553 fr
21-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Mern UIF Grønbro Stadion
Udehold taberdømt
622556
22-05 2021
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Møns FK Dyrskuepladsen
1
-
9
622552
22-05 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
4
-
0
622554
22-05 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Suså IF Hjertebjerg Stadion
3
-
1
622561
to
27-05 2021
Kl. 18:45
Toksværd Olstrup Fodbold Østmøn SGI Toksværd Idrætsplads
3
-
2
622559
fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk Skole
0
-
2
622563
fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Møns FK Herlufsholm GF (1) Stege Stadion
0
-
0
622558
29-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Næstved FC 77 Herlufmaglehallen
5
-
0
622560
29-05 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
2
-
2
622562
29-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Mern UIF Faxe Stadion
Udehold taberdømt
622548
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Ørslev Stadion
0
-
1
622557 to
03-06 2021
Kl. 20:00
Herlufsholm GF (1) Faxe BK Herlufsholm Stadion
3
-
0
622565
05-06 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karrebæk IF Faxe Ladeplads Stadion
2
-
2
622566
05-06 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
3
-
4
622564
06-06 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Møns FK Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
622569
ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Faxe BK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Stadion
1
-
0
622568
to
10-06 2021
Kl. 20:00
Herlufsholm GF (1) Suså IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
2
622757
fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Ladeplads IF Grønbro Stadion
1
-
0
622570
12-06 2021
Kl. 11:00
Suså IF Mern UIF Herlufmaglehallen
Udehold taberdømt
622758
12-06 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Østmøn SGI Karrebæk Skole
2
-
3
622760
12-06 2021
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Herlufsholm GF (1) Toksværd Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt
622761
12-06 2021
Kl. 11:00
Møns FK Faxe BK Stege Stadion
Udehold taberdømt
622759
12-06 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Næstved FC 77 Ørslev Stadion
3
-
3
622567 ti
15-06 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Toksværd Olstrup Fodbold Dyrskuepladsen
6
-
2
622466 fr
18-06 2021
Kl. 18:30
Møns FK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Stege Stadion
Udehold taberdømt
622463
19-06 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Næstved FC 77 Karrebæk Skole
1
-
3
622464
19-06 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF (1) Ørslev GIF (V) SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
2
622465
19-06 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Suså IF Faxe Stadion
2
-
5
622462
19-06 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Hjertebjerg Stadion
2
-
4
622461
20-06 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Toksværd Olstrup Fodbold Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind