Hvidebæk IF

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442839
02-04 2023
12:00 Hvidebæk IF Korsør IF 2018 Svebølle Stadion
2
-
3
02. apr 2023
12:00
Hvidebæk IF
2
Korsør IF 2018
3
442845
to06-04 2023
11:00 FC Storebælt Hvidebæk IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1
-
1
06. apr 2023
11:00
FC Storebælt
1
Hvidebæk IF
1
442853
15-04 2023
11:00 Hvidebæk IF Dianalund IF Hvidebæk Stadion
1
-
2
15. apr 2023
11:00
Hvidebæk IF
1
Dianalund IF
2
442855
22-04 2023
13:30 Rørby-Værslev IF Hvidebæk IF Rørby Stadion
1
-
0
22. apr 2023
13:30
Rørby-Værslev IF
1
Hvidebæk IF
0
442861
30-04 2023
12:00 B. 73, Slagelse Hvidebæk IF Gerlev Idrætshøjskole
5
-
1
30. apr 2023
12:00
B. 73, Slagelse
5
Hvidebæk IF
1
442875
06-05 2023
12:00 Hvidebæk IF Ruds Vedby IF Hvidebæk Stadion
1
-
3
06. maj 2023
12:00
Hvidebæk IF
1
Ruds Vedby IF
3
443061
13-05 2023
14:00 Oversidder Hvidebæk IF
13. maj 2023
14:00
Oversidder
Hvidebæk IF
443067
21-05 2023
13:00 Hvidebæk IF Eggeslevmagle FK Hvidebæk Stadion
1
-
0
21. maj 2023
13:00
Hvidebæk IF
1
Eggeslevmagle FK
0
443073
28-05 2023
11:00 Høng GF Hvidebæk IF Hønghallen
4
-
2
28. maj 2023
11:00
Høng GF
4
Hvidebæk IF
2
443079
04-06 2023
13:00 Hvidebæk IF Kr. Helsinge IF Hvidebæk Stadion
3
-
5
04. jun 2023
13:00
Hvidebæk IF
3
Kr. Helsinge IF
5
443086
fr09-06 2023
18:30 Tårnborg IF Hvidebæk IF Tårnborghallen
4
-
1
09. jun 2023
18:30
Tårnborg IF
4
Hvidebæk IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind