Høng GF

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442835
02-04 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Høng GF Skælskør Stadion Kunstgræs
0
-
5
02. apr 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
0
Høng GF
5
442841
ma10-04 2023
11:00 Høng GF B. 73, Slagelse Gørlevhallen
1
-
1
10. apr 2023
11:00
Høng GF
1
B. 73, Slagelse
1
442850
16-04 2023
11:00 Høng GF Kr. Helsinge IF Gørlevhallen
6
-
2
16. apr 2023
11:00
Høng GF
6
Kr. Helsinge IF
2
442857
fr21-04 2023
18:30 Tårnborg IF Høng GF Tårnborghallen
1
-
2
21. apr 2023
18:30
Tårnborg IF
1
Høng GF
2
442862
30-04 2023
11:00 Høng GF Korsør IF 2018 Hønghallen
2
-
2
30. apr 2023
11:00
Høng GF
2
Korsør IF 2018
2
442876
to04-05 2023
19:00 FC Storebælt Høng GF Korsør ny Stadion
0
-
0
04. maj 2023
19:00
FC Storebælt
0
Høng GF
0
443060
fr12-05 2023
18:30 Høng GF Dianalund IF Hønghallen
1
-
3
12. maj 2023
18:30
Høng GF
1
Dianalund IF
3
443065
20-05 2023
13:30 Rørby-Værslev IF Høng GF Rørby Stadion
0
-
7
20. maj 2023
13:30
Rørby-Værslev IF
0
Høng GF
7
443073
28-05 2023
11:00 Høng GF Hvidebæk IF Hønghallen
4
-
2
28. maj 2023
11:00
Høng GF
4
Hvidebæk IF
2
443078
fr02-06 2023
18:00 Ruds Vedby IF Høng GF Ruds Vedby Idrætsplads
4
-
5
02. jun 2023
18:00
Ruds Vedby IF
4
Høng GF
5
443084
to08-06 2023
18:30 Høng GF Oversidder Hønghallen
08. jun 2023
18:30
Høng GF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind