Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
14:00
Jersie United
0
Havdrup GI
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
15:00
Mosede BK
1
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Jersie United
4
Tuse IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:30
VG fodbold
4
Jersie United
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
16:00
Jersie United
Hundige BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Jersie United
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:00
Jersie United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Jersie United
2
FC Ishøj
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:30
Jersie United
1
Karlslunde IF
7
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Vindinge IF
1
Jersie United
2
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
14:30
Jersie United
BK Internazionale
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:00
Havdrup GI
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2020
12:00
Jersie United
Mosede BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:30
Tuse IF (2)
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:00
Jersie United
VG fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
13:00
Hundige BK
Jersie United
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:00
Jersie United
Himmelev-Veddelev BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
14:00
BK Internazionale
Jersie United
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:00
Oversidder
Jersie United
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
12:00
FC Ishøj
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:00
Karlslunde IF
Jersie United
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Jersie United
Vindinge IF
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2