Gundsølille SGIF

Serie 4A - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
379027
02-04 2023
14:00 Gundsølille SGIF (2) FIF, Hillerød Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
1
02. apr 2023
14:00
Gundsølille SGIF (2)
1
FIF, Hillerød
1
374818
ma10-04 2023
14:00 Ramløse IF Gundsølille SGIF (2) Vejby Idrætsplads
3
-
2
10. apr 2023
14:00
Ramløse IF
3
Gundsølille SGIF (2)
2
434612
22-04 2023
15:30 Hørsholm-Usserød IK Gundsølille SGIF (2) Hørsholm Idrætspark
2
-
3
22. apr 2023
15:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Gundsølille SGIF (2)
3
434618
29-04 2023
12:00 Gundsølille SGIF (2) Store Lyngby IF Gundsølillehallen
2
-
1
29. apr 2023
12:00
Gundsølille SGIF (2)
2
Store Lyngby IF
1
462868
06-05 2023
15:00 Blovstrød IF Gundsølille SGIF (2) Blovstrød idrætsanlæg
3
-
3
06. maj 2023
15:00
Blovstrød IF
3
Gundsølille SGIF (2)
3
574740
13-05 2023
12:00 Gundsølille SGIF (2) Annisse IF Gundsølillehallen
3
-
2
13. maj 2023
12:00
Gundsølille SGIF (2)
3
Annisse IF
2
434632
20-05 2023
10:30 Frederikssund IK Gundsølille SGIF (2) Frederikssund Stadion
2
-
0
20. maj 2023
10:30
Frederikssund IK
2
Gundsølille SGIF (2)
0
434606
ti23-05 2023
19:00 Gundsølille SGIF (2) Frem Hellebæk Gundsølillehallen
2
-
1
23. maj 2023
19:00
Gundsølille SGIF (2)
2
Frem Hellebæk
1
955610
27-05 2023
12:00 Gundsølille SGIF (2) Frederiksværk FK Gundsølillehallen
2
-
0
27. maj 2023
12:00
Gundsølille SGIF (2)
2
Frederiksværk FK
0
434638
fr02-06 2023
18:30 Snekkersten IF Gundsølille SGIF (2) Snekkersten Idrætscenter
1
-
4
02. jun 2023
18:30
Snekkersten IF
1
Gundsølille SGIF (2)
4
434643
10-06 2023
12:00 Gundsølille SGIF (2) Espergærde IF Gundsølillehallen
0
-
2
10. jun 2023
12:00
Gundsølille SGIF (2)
0
Espergærde IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind