|
793661
|
lø17-08 2019
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
HHT
|
|
|
793662
|
fr23-08 2019
|
19:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
|
793671
|
lø31-08 2019
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
|
793674
|
fr06-09 2019
|
18:15
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793708
|
lø14-09 2019
|
14:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
793723
|
lø28-09 2019
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
|
793724
|
lø05-10 2019
|
19:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
|
|
|
793730
|
lø12-10 2019
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793741
|
lø19-10 2019
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
793742
|
lø26-10 2019
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
|
793712
|
lø02-11 2019
|
13:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793771
|
lø04-04 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793889
|
fr10-04 2020
|
11:00
|
|
|
Mern Stadion
|
UDS
|
|
|
793891
|
lø18-04 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793907
|
ti28-04 2020
|
18:30
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793913
|
lø02-05 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793923
|
lø09-05 2020
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
UDS
|
|
|
793925
|
lø16-05 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793932
|
lø23-05 2020
|
13:00
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UDS
|
|
|
793941
|
lø30-05 2020
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UDS
|
|
|
793943
|
lø06-06 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793949
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UDS
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1