MENU

Taastrup FC //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460049
14-08 2021
Kl. 12:15
New City Taastrup FC Frihedens Idrætscenter
3 - 6
460143
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC Fløng-Hedehusene Fodbold Tåstrup Idrætspark
1 - 1
460171
28-08 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Taastrup FC Ballerup Idrætsby
2 - 4
460217
04-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF Tåstrup Idrætspark
6 - 3
460251
11-09 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Taastrup FC Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
462225
18-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Mosede BK Tåstrup Idrætspark
0 - 2
462231
26-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Taastrup FC Hundige Boldfælled Kunst
7 - 3
462239
02-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Hvidovre (1) Tåstrup Idrætspark
4 - 2
462292
09-10 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Taastrup FC Espelundens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
474553
17-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
2 - 1
483100
23-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Sengeløse GI Tåstrup Idrætspark
0 - 0
483339
02-04 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC New City Gadehaveskolen kunstgræs
9 - 2
485194
09-04 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Taastrup FC Hedehusene idrætspark Kunstgræs
0 - 5
485324
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Ballerup BK Tåstrup Idrætspark
4 - 1
485505
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
1 - 0
487055
30-04 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC Rosenhøj BK (2) Tåstrup Idrætspark
Udehold taberdømt
503603
07-05 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Taastrup FC Mosede-skolen
3 - 2
506650
14-05 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC Hundige BK Tåstrup Idrætspark
1 - 2
506657
21-05 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Taastrup FC Avedøre Stadion
5 - 4
506662
28-05 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC BK Avarta (1) Tåstrup Idrætspark
4 - 1
506669
04-06 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Ishøj (1) Tåstrup Idrætspark
Udehold taberdømt
506795 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Taastrup FC Sengeløse Idrætsanlæg
4 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind