|
734273
|
sø15-08 2021
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
793495
|
ti24-08 2021
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
UHT
|
|
|
|
827735
|
sø29-08 2021
|
15:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
907510
|
lø04-09 2021
|
13:30
|
|
|
Karsemosegård
|
UHT
|
|
|
907695
|
ti14-09 2021
|
18:30
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
907698
|
lø18-09 2021
|
12:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
|
382593
|
ti05-10 2021
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
382598
|
lø09-10 2021
|
13:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
385219
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
382777
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
|
385785
|
lø02-04 2022
|
15:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
982519
|
ti05-04 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
385790
|
ma11-04 2022
|
19:15
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
386592
|
lø16-04 2022
|
14:30
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
386597
|
fr22-04 2022
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
386633
|
lø07-05 2022
|
14:30
|
|
|
Karsemosegård
|
UHT
|
|
|
386684
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
386823
|
lø21-05 2022
|
14:30
|
|
|
Karsemosegård
|
UHT
|
|
|
386604
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
386825
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
386834
|
lø04-06 2022
|
14:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
387037
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
HHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2