MENU

Serie 4, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
748726 to
12-08 2021
Kl. 18:30
Helsingør IF Fodbold Ålholm IF (2) Helsingør Idrætspark
4 - 4
734272
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK (3) Snekkersten Idrætscenter
1 - 3
734270
14-08 2021
Kl. 13:30
Brede IF VEPI Brede Idrætsplads
1 - 6
748727
15-08 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk IF Bytoften (1) Nordkysthallen
0 - 3
734271
15-08 2021
Kl. 13:00
Kokkedal Lokal Fodbold FIF, Hillerød (2) Egedalsbanen
1 - 6
734273
15-08 2021
Kl. 14:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
793497
on
18-08 2021
Kl. 19:00
VEPI Frem Hellebæk Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 3
793493
21-08 2021
Kl. 12:15
IF Bytoften (1) Helsingør IF Fodbold Gladsaxe skole
4 - 2
822995
21-08 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) Brede IF Virum Stadion
Udehold taberdømt
793494 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
FIF, Hillerød (2) Snekkersten IF FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 1
793495 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Kokkedal Lokal Fodbold Karsemosegård
Udehold taberdømt
830617
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold VEPI Helsingør Idrætspark
4 - 3
826084 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Brede IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 4
830948
29-08 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Virum-Sorgenfri BK (3) Nordkysthallen
3 - 1
829536
29-08 2021
Kl. 14:00
Oversidder IF Bytoften (1)
827735
29-08 2021
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) Nivå-Kokkedal FK FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 4
907666 on
01-09 2021
Kl. 19:00
VEPI Oversidder Glostrup Idrætspark Kunstgræs
907323
04-09 2021
Kl. 11:00
IF Bytoften (1) Kokkedal Lokal Fodbold Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
907509
04-09 2021
Kl. 13:30
Brede IF Frem Hellebæk Brede Idrætsplads
2 - 1
907510
04-09 2021
Kl. 13:30
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård
Udehold taberdømt
907667
04-09 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) Helsingør IF Fodbold Virum Stadion
1 - 5
907511
05-09 2021
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) FIF, Hillerød (2) Ålholmskolen
1 - 2
793496 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Ålholm IF (2) Oversidder Ålholmskolen
907668
on
08-09 2021
Kl. 19:00
VEPI Kokkedal Lokal Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
907697 to
09-09 2021
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Brede IF Helsingør Idrætspark
2 - 1
907692
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter
2 - 6
907694
12-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK (3)
907693
12-09 2021
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) IF Bytoften (1) FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 1
907695
ti
14-09 2021
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF (2) Karsemosegård Kunstgræs
3 - 1
982512
on
15-09 2021
Kl. 19:00
VEPI FIF, Hillerød (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5 - 2
907698
18-09 2021
Kl. 12:15
IF Bytoften (1) Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe skole
1 - 5
917553
18-09 2021
Kl. 13:30
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
982478
19-09 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Helsingør IF Fodbold Nordkysthallen
1 - 4
982147 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Ålholm IF (2) Snekkersten IF Ålholmskolen
1 - 0
982513
ti
21-09 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK (3) Kokkedal Lokal Fodbold Virumgård kunstgræsbane
1 - 2
982516 fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Helsingør IF Fodbold Snekkersten Idrætscenter
2 - 2
982520
26-09 2021
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) IF Bytoften (1) Ålholmskolen
2 - 2
982514
26-09 2021
Kl. 13:00
Kokkedal Lokal Fodbold Brede IF Egedalsbanen
2 - 2
982518
26-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder Frem Hellebæk
982517
26-09 2021
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) Virum-Sorgenfri BK (3) FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 3
382256
on
29-09 2021
Kl. 19:00
VEPI Ålholm IF (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 3
982521
02-10 2021
Kl. 12:30
IF Bytoften (1) Snekkersten IF Gladsaxe skole
0 - 1
378138
02-10 2021
Kl. 16:30
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
379690
03-10 2021
Kl. 12:15
Frem Hellebæk Kokkedal Lokal Fodbold Pedella Park Kunstgræs
3 - 4
382593
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK (3) Karsemosegård
4 - 3
382594
to
07-10 2021
Kl. 20:00
IF Bytoften (1) VEPI Gladsaxe skole
1 - 3
382598
09-10 2021
Kl. 13:30
Nivå-Kokkedal FK Brede IF Karsemosegård
4 - 2
382596
09-10 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
382599
10-10 2021
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Virum-Sorgenfri BK (3) Ålholmskolen
2 - 1
382595
10-10 2021
Kl. 13:00
Kokkedal Lokal Fodbold Helsingør IF Fodbold Egedalsbanen
382597
10-10 2021
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) Frem Hellebæk FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 3
839495 to
14-10 2021
Kl. 20:00
FIF, Hillerød (2) Brede IF FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 0
382774
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF VEPI Snekkersten Idrætscenter
5 - 0
382773
16-10 2021
Kl. 13:30
Brede IF Ålholm IF (2) Brede Idrætsplads
2 - 5
382776
16-10 2021
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold FIF, Hillerød (2) Helsingør Idrætspark
5 - 1
382775
17-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Kokkedal Lokal Fodbold
Udehold taberdømt
385365
on
20-10 2021
Kl. 19:00
VEPI Virum-Sorgenfri BK (3) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6 - 2
382779
23-10 2021
Kl. 11:00
IF Bytoften (1) Brede IF Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
385219
23-10 2021
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold Karsemosegård Kunstgræs
2 - 1
385220
24-10 2021
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Frem Hellebæk Hillerød Stadion Kunstgræs
3 - 1
382781 ma
25-10 2021
Kl. 18:30
FIF, Hillerød (2) Oversidder FIF-Stadion Kunstgræs
824526
30-10 2021
Kl. 13:00
Ålholm IF (2) Kokkedal Lokal Fodbold Hillerød Stadion Kunstgræs
4 - 1
382778
30-10 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) IF Bytoften (1) Virumgård kunstgræsbane
3 - 2
382777
07-11 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Nivå-Kokkedal FK Pedella Park Kunstgræs
3 - 3
382780 fr
25-03 2022
Kl. 18:30
Kokkedal Lokal Fodbold Snekkersten IF Karsemosegård Kunstgræs
3 - 2
385786
02-04 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) Helsingør IF Fodbold Hillerød Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
385645
02-04 2022
Kl. 14:30
IF Bytoften (1) Frem Hellebæk Gladsaxe skole
1 - 2
385785
02-04 2022
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
385788
02-04 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) Snekkersten IF Virumgård kunstgræsbane
0 - 2
385784
03-04 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) Kokkedal Lokal Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
982519
ti
05-04 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK VEPI Karsemosegård Kunstgræs
4 - 1
385791
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF FIF, Hillerød (2) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 2
385789
09-04 2022
Kl. 14:00
Brede IF Virum-Sorgenfri BK (3) Brede Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
386588
09-04 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold IF Bytoften (1) Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
386587
10-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder Ålholm IF (2)
385790
ma
11-04 2022
Kl. 19:15
Kokkedal Lokal Fodbold Nivå-Kokkedal FK Karsemosegård Kunstgræs
0 - 5
386594 on
13-04 2022
Kl. 19:00
VEPI Helsingør IF Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
386591
16-04 2022
Kl. 13:30
Brede IF Snekkersten IF Brede Idrætsplads
0 - 5
386592
16-04 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK FIF, Hillerød (2) Karsemosegård Kunstgræs
2 - 1
386595
16-04 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) Frem Hellebæk Virumgård kunstgræsbane
1 - 5
386590
16-04 2022
Kl. 16:30
IF Bytoften (1) Oversidder Gladsaxe skole
386593 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Ålholm IF (2) Kokkedal Lokal Fodbold Ålholmskolen
5 - 0
386597 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 1
386596
24-04 2022
Kl. 11:30
Kokkedal Lokal Fodbold IF Bytoften (1) Egedalsbanen
Hjemmehold taberdømt
386601
24-04 2022
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Brede IF Nordkysthallen
3 - 2
386599
24-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder VEPI
386598
24-04 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) Ålholm IF (2) FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 4
386606
on
27-04 2022
Kl. 19:00
VEPI Kokkedal Lokal Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3 - 2
386603
30-04 2022
Kl. 14:00
Brede IF Helsingør IF Fodbold Brede Idrætsplads
Udehold taberdømt
386605
30-04 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
2 - 1
386602
30-04 2022
Kl. 14:15
IF Bytoften (1) FIF, Hillerød (2) Gladsaxe skole
4 - 4
386607
30-04 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) Oversidder Virum Stadion
386589
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Frem Hellebæk VEPI Nordkysthallen
5 - 2
386609 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Ålholm IF (2) Snekkersten Idrætscenter
2 - 1
386633
07-05 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK IF Bytoften (1) Karsemosegård
Udehold taberdømt
386647
07-05 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Frem Hellebæk Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
386608
08-05 2022
Kl. 11:30
Kokkedal Lokal Fodbold Virum-Sorgenfri BK (3) Egedalsbanen
1 - 4
386629
08-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Brede IF
386628
08-05 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) VEPI FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
386684
on
11-05 2022
Kl. 19:00
VEPI Nivå-Kokkedal FK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0 - 0
386648
14-05 2022
Kl. 12:15
IF Bytoften (1) Ålholm IF (2) Gladsaxe skole
0 - 2
386678
14-05 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
386685
14-05 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) FIF, Hillerød (2) Virum Stadion
3 - 3
386681
15-05 2022
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Oversidder Nordkysthallen
386600 on
18-05 2022
Kl. 18:45
Helsingør IF Fodbold Virum-Sorgenfri BK (3) Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
385787
on
18-05 2022
Kl. 19:00
VEPI Brede IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1 - 1
386820 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF IF Bytoften (1) Snekkersten Idrætscenter
2 - 0
386824
21-05 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF (2) VEPI Hillerød Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
386821
21-05 2022
Kl. 14:00
Brede IF FIF, Hillerød (2) Brede Idrætsplads
1 - 5
386823
21-05 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK (3) Karsemosegård
Udehold taberdømt
386686
22-05 2022
Kl. 11:30
Kokkedal Lokal Fodbold Frem Hellebæk Egedalsbanen
1 - 3
386822
22-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Helsingør IF Fodbold
Udehold taberdømt
386649 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Brede IF Kokkedal Lokal Fodbold Brede Idrætsplads
Udehold taberdømt
386604 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Ålholm IF (2) Nivå-Kokkedal FK Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 5
386829
on
25-05 2022
Kl. 19:00
VEPI IF Bytoften (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1 - 0
386825
28-05 2022
Kl. 13:30
Brede IF Nivå-Kokkedal FK Brede Idrætsplads
0 - 1
386827
28-05 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Kokkedal Lokal Fodbold Helsingør Idrætspark
386830
28-05 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) Ålholm IF (2) Virum Stadion
2 - 8
386828
29-05 2022
Kl. 12:00
Frem Hellebæk FIF, Hillerød (2) Nordkysthallen
3 - 2
386826
29-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Snekkersten IF
386831
04-06 2022
Kl. 12:15
IF Bytoften (1) Virum-Sorgenfri BK (3) Gladsaxe skole
2 - 2
386835
04-06 2022
Kl. 14:00
Ålholm IF (2) Brede IF Ålholmskolen
Udehold taberdømt
386834
04-06 2022
Kl. 14:30
Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk Karsemosegård
4 - 0
386832
05-06 2022
Kl. 13:00
Kokkedal Lokal Fodbold Oversidder Egedalsbanen
Hjemmehold taberdømt
386833
05-06 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (2) Helsingør IF Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
386836
on
08-06 2022
Kl. 19:00
VEPI Snekkersten IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 2
387042
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Ålholm IF (2) Nordkysthallen
1 - 1
387037
11-06 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
387043
11-06 2022
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK (3) VEPI Virum Stadion
Udehold taberdømt
387034
11-06 2022
Kl. 14:00
Brede IF IF Bytoften (1) Brede Idrætsplads
2 - 2
387035
11-06 2022
Kl. 16:00
Snekkersten IF Kokkedal Lokal Fodbold Snekkersten Idrætscenter
Udehold taberdømt
387036
12-06 2022
Kl. 14:00
Oversidder FIF, Hillerød (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind