MENU

IF Bytoften //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615893
15-08 2020
Kl. 14:30
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe skole
1
-
3
615909
30-08 2020
Kl. 13:00
IF Bytoften FC Whop en Dei (1) Gladsaxe skole
1
-
3
615916
06-09 2020
Kl. 12:00
Søborg FC IF Bytoften Vadgård Skole
1
-
1
615922 to
10-09 2020
Kl. 19:30
IF Bytoften LSF Gladsaxe skole
1
-
4
615930
20-09 2020
Kl. 13:15
Oversidder IF Bytoften
615973
26-09 2020
Kl. 11:30
IF Bytoften Måløv BK Gladsaxe skole
3
-
1
616042
03-10 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
3
616046
10-10 2020
Kl. 12:00
IF Bytoften Kr. Værløse IF (2) Gladsaxe skole
3
-
1
616053
17-10 2020
Kl. 13:00
Herlev IF (2) IF Bytoften Herlev IF Oasen
5
-
0
616058
24-10 2020
Kl. 15:30
IF Bytoften Ballerup BK Gladsaxe skole
0
-
1
616182
17-04 2021
Kl. 13:45
IF Bytoften Vestegnen FK (2) Gladsaxe skole
4
-
3
616642 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
FC Whop en Dei (1) IF Bytoften Stenløse Stadion
1
-
5
616645
24-04 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Søborg FC Gladsaxe skole
2
-
4
616815 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
LSF IF Bytoften Smørum Idrætscenter
2
-
3
616817
08-05 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
616932
15-05 2021
Kl. 12:00
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark
2
-
1
616937
22-05 2021
Kl. 12:00
IF Bytoften Bagsværd BK (1) Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
615905
23-05 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) IF Bytoften Vallensbæk Idrætscenter kunst
Udehold taberdømt
616945
29-05 2021
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) IF Bytoften Sandet Stadion
2
-
2
616950
05-06 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Herlev IF (2) Gladsaxe skole
0
-
1
616990
12-06 2021
Kl. 11:00
Ballerup BK IF Bytoften Ballerup Idrætsby
0
-
1
616064
19-06 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) IF Bytoften Virumgård kunstgræsbane
0
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind