MENU

Sengeløse GI //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460084
15-08 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Sengeløse GI Ishøj Idrætscenter
4 - 5
460144 fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI New City Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 1
460210
29-08 2021
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Sengeløse GI Hedehusene Idrætspark
4 - 2
460218
on
01-09 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Ballerup BK Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 0
460260
12-09 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Sengeløse GI Ishøj Idrætsplads
5 - 2
462226 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Rosenhøj BK (2) Sengeløse Idrætsanlæg
7 - 0
462229
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Mosede BK Sengeløse GI Mosede-skolen
4 - 1
462240
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Hundige BK Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 5
474467
09-10 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Sengeløse GI Avedøre Stadion
3 - 3
474909 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI BK Avarta (1) Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 4
483100
23-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Sengeløse GI Tåstrup Idrætspark
0 - 0
483468
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Ishøj (1) Sengeløse Idrætsanlæg
1 - 1
483469
10-04 2022
Kl. 12:15
New City Sengeløse GI Frihedens Idrætscenter
5 - 1
485490
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Fløng-Hedehusene Fodbold Sengeløse Idrætsanlæg
3 - 1
485652
23-04 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Sengeløse GI Ballerup Idrætsby
7 - 2
487056
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Torslunde-Ishøj IF Sengeløse Idrætsanlæg
1 - 3
503601
07-05 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Sengeløse GI Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
506651
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Mosede BK Sengeløse Idrætsanlæg
0 - 3
506656
22-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Sengeløse GI Hundige Boldfælled Kunst
5 - 1
506663 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Hvidovre (1) Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 1
506664
04-06 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Sengeløse GI Espelundens Idrætsanlæg
1 - 3
506795 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Taastrup FC Sengeløse Idrætsanlæg
4 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind