Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
15:30
Frederiksværk FK
1
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
14:30
Hundested IK
2
Frem Hellebæk (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Allerød Fodbold Klub
0
Hundested IK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
Hundested IK
3
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:30
IS Skævinge
0
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
Store Lyngby IF
2
Hundested IK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
Hundested IK
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
Hundested IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
19:30
Hundested IK
2
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Oversidder
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
16:00
Hundested IK
2
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
Frem Hellebæk (1)
2
Hundested IK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Hundested IK
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
Ålholm IF
1
Hundested IK
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Hundested IK
1
IS Skævinge
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
FIF, Hillerød
0
Hundested IK
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Hundested IK
2
Store Lyngby IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
Oversidder
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
16:00
Hundested IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Hundested IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:30
Melby-Liseleje IF
3
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Hundested IK
3
Frederiksværk FK
1
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1