MENU

FC Whop en Dei //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615901
15-08 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) FC Whop en Dei (1) Sandet Stadion
4 - 3
615906
23-08 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Herlev IF (2) Stenløse Stadion
1 - 5
615909
30-08 2020
Kl. 13:00
IF Bytoften FC Whop en Dei (1) Gladsaxe skole
1 - 3
615919
06-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Stenløse Stadion
0 - 2
510586
13-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) FC Whop en Dei (1) Vallensbæk Idrætscenter
2 - 4
615927
20-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Ballerup BK Stenløse Stadion
0 - 1
615978
27-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Søborg FC Stenløse Stadion
4 - 1
616043
04-10 2020
Kl. 13:00
LSF FC Whop en Dei (1) Smørum Idrætscenter
0 - 3
616050
11-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Oversidder Stenløse Stadion
616051
17-10 2020
Kl. 12:00
Måløv BK FC Whop en Dei (1) Måløv Idrætspark
2 - 4
616061
25-10 2020
Kl. 15:00
FC Whop en Dei (1) Bagsværd BK (1) Stenløse Stadion
9 - 2
616636
17-04 2021
Kl. 15:00
Herlev IF (2) FC Whop en Dei (1) Herlev IF Stadion (Kunst)
4 - 1
616642 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
FC Whop en Dei (1) IF Bytoften Stenløse Stadion
1 - 5
616807
24-04 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) FC Whop en Dei (1) Virum Stadion
3 - 2
616813
02-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Vestegnen FK (2) Stenløse Stadion
1 - 3
616818
08-05 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK FC Whop en Dei (1) Ballerup Idrætsby
5 - 2
616931
16-05 2021
Kl. 12:00
Søborg FC FC Whop en Dei (1) Gladsaxe stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
616948
29-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder FC Whop en Dei (1)
616953 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
FC Whop en Dei (1) Måløv BK Stenløse Stadion
3 - 2
616942
13-06 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) LSF Stenløse Stadion
0 - 6
616993
13-06 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK (1) FC Whop en Dei (1) Bagsværd Stadion
0 - 3
616066
19-06 2021
Kl. 13:30
FC Whop en Dei (1) Kr. Værløse IF (2) Stenløse Stadion
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind