MENU

Farum BK //

Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526985
to
13-08 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK (1) Farum BK (1) Ballerup Idrætsby
3
-
3
526991
22-08 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Hareskov IF Farum Park
0
-
3
526998
29-08 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) B. 1973, Herlev Farum Park
2
-
2
527005
05-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Farum BK (1) Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
527010
12-09 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Albertslund IF (3) Farum Park
1
-
2
527018
19-09 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (2) Farum BK (1) Birkerød Stadion
Hjemmehold taberdømt
527022
26-09 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Brede IF Farum Park
3
-
0
527027
03-10 2020
Kl. 11:30
Taarbæk IF Farum BK (1) Lyngby Stadion
4
-
0
527035
10-10 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Gladsaxe-Hero BK Farum Park
2
-
1
527041
to
15-10 2020
Kl. 20:00
VEPI Farum BK (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
1
527046
24-10 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) ORI-Fodbold (1) Farum Park
3
-
1
527081
17-04 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Farum BK (1) Birkevang
3
-
1
527093
24-04 2021
Kl. 13:30
Farum BK (1) Lundtofte Boldklub Farum Park
2
-
4
527097
to
29-04 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (3) Farum BK (1) Albertslund Stadion
0
-
4
527087
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Farum BK (1) Elverroad Kunstgræs
3
-
3
527105
08-05 2021
Kl. 15:00
Farum BK (1) IF Skjold Birkerød (2) Farum Park
3
-
1
527115
15-05 2021
Kl. 16:00
Brede IF Farum BK (1) Brede Idrætsplads
4
-
2
527118
22-05 2021
Kl. 15:00
Farum BK (1) Taarbæk IF Farum Park
1
-
3
527218
29-05 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Farum BK (1) Gladsaxe Stadion
1
-
5
527223
05-06 2021
Kl. 15:30
Farum BK (1) VEPI Farum Park
Udehold taberdømt
527229
12-06 2021
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (1) Farum BK (1) Oppe-Sundby Stadion
2
-
0
527051
19-06 2021
Kl. 13:30
Farum BK (1) Ballerup BK (1) Farum Park
9
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind