MENU

Ballerup BK //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460171
28-08 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Taastrup FC Ballerup Idrætsby
2
-
4
460218
on
01-09 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Ballerup BK Sengeløse Idrætsanlæg
2
-
0
460134 on
08-09 2021
Kl. 18:00
BK Avarta (1) Ballerup BK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
5
460262
12-09 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK New City Ballerup Idrætsby
0
-
5
462224
18-09 2021
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Ballerup BK Hedehusene Idrætspark
3
-
3
462228
26-09 2021
Kl. 13:00
FC Ishøj (1) Ballerup BK Ishøj Idrætscenter
2
-
1
462235
02-10 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Torslunde-Ishøj IF Ballerup Idrætsby
1
-
3
462293
09-10 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Ballerup BK Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
0
474907
16-10 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Mosede BK Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
483097
24-10 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Ballerup BK Hundige Boldfælled Kunst
6
-
1
460098
30-10 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK FC Hvidovre (1) Ballerup Idrætsby
2
-
9
483114
02-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Ballerup BK Avedøre Stadion
4
-
2
485130
09-04 2022
Kl. 12:45
Ballerup BK BK Avarta (1) Ballerup Idrætsby
3
-
1
485324
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Ballerup BK Tåstrup Idrætspark
4
-
1
485652
23-04 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Sengeløse GI Ballerup Idrætsby
7
-
2
486335
01-05 2022
Kl. 12:15
New City Ballerup BK Frihedens Idrætscenter
5
-
5
503607
07-05 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Fløng-Hedehusene Fodbold Ballerup Idrætsby
1
-
3
503610
14-05 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK FC Ishøj (1) Ballerup Idrætsby
4
-
2
506655
22-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Ballerup BK Ishøj Idrætsplads
4
-
1
506660
28-05 2022
Kl. 15:30
Ballerup BK Rosenhøj BK (2) Ballerup Idrætsby
Udehold taberdømt
506666 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Mosede BK Ballerup BK Mosede-skolen
Udehold taberdømt
506673
11-06 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Hundige BK Ballerup Idrætsby
4
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind