MENU

LSF //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615907 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
LSF Bagsværd BK (1) Smørum Idrætscenter
4 - 1
615892 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
5 - 1
615914
29-08 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) LSF Sandet Stadion
2 - 4
615920 ti
01-09 2020
Kl. 18:15
LSF Herlev IF (2) Smørum Idrætscenter
1 - 3
615922 to
10-09 2020
Kl. 19:30
IF Bytoften LSF Gladsaxe skole
1 - 4
615929 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
LSF Virum-Sorgenfri BK (2) Smørum Idrætscenter
0 - 2
615977
27-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) LSF Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
616043
04-10 2020
Kl. 13:00
LSF FC Whop en Dei (1) Smørum Idrætscenter
0 - 3
616045
11-10 2020
Kl. 12:00
Søborg FC LSF Gladsaxe Stadion
Udehold taberdømt
616052
17-10 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK LSF Ballerup Idrætsby
1 - 1
616062
25-10 2020
Kl. 13:15
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
616638
18-04 2021
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) LSF Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
616643 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
LSF Kr. Værløse IF (2) Smørum Idrætscenter
8 - 1
616808
24-04 2021
Kl. 13:00
Herlev IF (2) LSF Herlev IF Oasen
Udehold taberdømt
616815 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
LSF IF Bytoften Smørum Idrætscenter
2 - 3
616819 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK (2) LSF Virumgård kunstgræsbane
Udehold taberdømt
616935 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
LSF Vestegnen FK (2) Smørum Idrætscenter
4 - 3
616947 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
LSF Søborg FC Smørum Idrætscenter
2 - 3
616954 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
LSF Ballerup BK Smørum Idrætscenter
1 - 3
617026
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder LSF
616942
13-06 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) LSF Stenløse Stadion
0 - 6
616067 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind