Snekkersten IF

Serie 4A - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
381592
fr31-03 2023
19:30 Snekkersten IF Ramløse IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
6
-
1
31. mar 2023
19:30
Snekkersten IF
6
Ramløse IF
1
424803
08-04 2023
16:00 Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
2
-
4
08. apr 2023
16:00
Frem Hellebæk
2
Snekkersten IF
4
434609
fr14-04 2023
18:30 Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
7
-
0
14. apr 2023
18:30
Snekkersten IF
7
Hørsholm-Usserød IK
0
434621
fr28-04 2023
18:30 Snekkersten IF Blovstrød IF Snekkersten Idrætscenter
5
-
0
28. apr 2023
18:30
Snekkersten IF
5
Blovstrød IF
0
434628
06-05 2023
14:00 Annisse IF Snekkersten IF Annisse Stadion
4
-
2
06. maj 2023
14:00
Annisse IF
4
Snekkersten IF
2
705116
fr12-05 2023
18:30 Snekkersten IF Frederikssund IK Snekkersten Idrætscenter
4
-
0
12. maj 2023
18:30
Snekkersten IF
4
Frederikssund IK
0
434631
20-05 2023
15:30 Frederiksværk FK Snekkersten IF Frederiksværk Stadion
1
-
2
20. maj 2023
15:30
Frederiksværk FK
1
Snekkersten IF
2
971465
on24-05 2023
18:00 Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
5
24. maj 2023
18:00
Espergærde IF
4
Snekkersten IF
5
434638
fr02-06 2023
18:30 Snekkersten IF Gundsølille SGIF (2) Snekkersten Idrætscenter
1
-
4
02. jun 2023
18:30
Snekkersten IF
1
Gundsølille SGIF (2)
4
434616
on07-06 2023
19:00 Store Lyngby IF Snekkersten IF St. Lyngby Stadion
1
-
5
07. jun 2023
19:00
Store Lyngby IF
1
Snekkersten IF
5
434644
10-06 2023
15:00 FIF, Hillerød Snekkersten IF FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
1
10. jun 2023
15:00
FIF, Hillerød
1
Snekkersten IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind