MENU

Karise IK //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546252
15-08 2021
Kl. 13:00
Karise IK Hellested IF Karise Stadion
5 - 0
546351
21-08 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Karise IK Faxe Stadion
2 - 4
546353
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen Karise IK Stensved Stadion
5 - 0
546362
05-09 2021
Kl. 13:00
Karise IK Østmøn SGI Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
546376
11-09 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Karise IK Fladsåhallen
6 - 0
546502
19-09 2021
Kl. 13:00
Karise IK Toksværd Olstrup Fodbold Karise Stadion
1 - 3
546624
25-09 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Karise IK Ørslev Stadion
6 - 2
546652
03-10 2021
Kl. 13:00
Karise IK IF Svend Gønge Karise Stadion
4 - 2
546966
09-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karise IK Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
546968
17-10 2021
Kl. 13:00
Karise IK Endeslev-Vråby IF Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
546976
23-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion
1 - 0
546992
fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Hellested IF Karise IK Hellested Stadion
2 - 1
546994
10-04 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe BK Karise Stadion
1 - 6
547004
17-04 2022
Kl. 13:00
Karise IK Nyråd/Langebæk Alliancen Karise Stadion
Udehold taberdømt
547018
23-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Karise IK Hjertebjerg Stadion
0 - 1
547020
01-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK FK Sydsjælland 05 Karise Stadion
0 - 6
547212
07-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Karise IK Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
547216
15-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Ørslev GIF (V) Karise Stadion
3 - 2
547239
21-05 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Karise IK Køng Idrætsplads
10 - 0
547330
29-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe Ladeplads IF Karise Stadion
1 - 6
547349
04-06 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Karise IK Endeslev-Vråby Stadion
Hjemmehold taberdømt
547352
11-06 2022
Kl. 11:00
Karise IK Store Heddinge BK Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind