MENU

Vestegnen FK //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615918
06-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) Ballerup BK Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
510586
13-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) FC Whop en Dei (1) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
4
615895 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Herlev IF (2) Vestegnen FK (2) Herlev IF Oasen
15
-
2
615925
20-09 2020
Kl. 12:00
Søborg FC Vestegnen FK (2) Vadgård Skole
3
-
1
615912 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
8
615977
27-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) LSF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
3
616044
04-10 2020
Kl. 13:15
Oversidder Vestegnen FK (2)
616049
11-10 2020
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter
4
-
3
616055
17-10 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Vestegnen FK (2) Bagsværd Stadion
5
-
10
616182
17-04 2021
Kl. 13:45
IF Bytoften Vestegnen FK (2) Gladsaxe skole
4
-
3
616646
24-04 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Vestegnen FK (2) Ballerup Idrætsby
0
-
1
616813
02-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Vestegnen FK (2) Stenløse Stadion
1
-
3
616641
15-05 2021
Kl. 15:15
Virum-Sorgenfri BK (2) Vestegnen FK (2) Virum Stadion
3
-
0
616935 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
LSF Vestegnen FK (2) Smørum Idrætscenter
4
-
3
616941
23-05 2021
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
615905
23-05 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) IF Bytoften Vallensbæk Idrætscenter kunst
Udehold taberdømt
616060 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Vestegnen FK (2) Kr. Værløse IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
616943
29-05 2021
Kl. 11:30
Måløv BK Vestegnen FK (2) Måløv Idrætspark
5
-
3
616952
06-06 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Bagsværd BK (1) Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
616929
06-06 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Søborg FC Vallensbæk Idrætscenter
4
-
7
616992 fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF (2) Vestegnen FK (2) Sandet Stadion
Udehold taberdømt
616065
20-06 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Herlev IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind