Tårnborg IF

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442838
02-04 2023
14:00 Ruds Vedby IF Tårnborg IF Holberg Arena Kunst
2
-
4
02. apr 2023
14:00
Ruds Vedby IF
2
Tårnborg IF
4
442848
16-04 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Tårnborg IF Eggeslevmagle Stadion
0
-
1
16. apr 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
0
Tårnborg IF
1
442857
fr21-04 2023
18:30 Tårnborg IF Høng GF Tårnborghallen
1
-
2
21. apr 2023
18:30
Tårnborg IF
1
Høng GF
2
442864
30-04 2023
12:00 Kr. Helsinge IF Tårnborg IF Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
0
30. apr 2023
12:00
Kr. Helsinge IF
2
Tårnborg IF
0
442874
to04-05 2023
18:30 Tårnborg IF B. 73, Slagelse Tårnborghallen
0
-
4
04. maj 2023
18:30
Tårnborg IF
0
B. 73, Slagelse
4
443063
fr12-05 2023
18:30 Tårnborg IF Korsør IF 2018 Tårnborghallen
1
-
2
12. maj 2023
18:30
Tårnborg IF
1
Korsør IF 2018
2
443068
on17-05 2023
19:00 FC Storebælt Tårnborg IF Korsør ny Stadion
0
-
2
17. maj 2023
19:00
FC Storebælt
0
Tårnborg IF
2
443075
fr26-05 2023
18:30 Tårnborg IF Dianalund IF Tårnborghallen
1
-
3
26. maj 2023
18:30
Tårnborg IF
1
Dianalund IF
3
442844
on31-05 2023
18:30 Tårnborg IF Oversidder Tårnborghallen
31. maj 2023
18:30
Tårnborg IF
Oversidder
443076
04-06 2023
11:00 Rørby-Værslev IF Tårnborg IF Rørby Stadion
4
-
3
04. jun 2023
11:00
Rørby-Værslev IF
4
Tårnborg IF
3
443086
fr09-06 2023
18:30 Tårnborg IF Hvidebæk IF Tårnborghallen
4
-
1
09. jun 2023
18:30
Tårnborg IF
4
Hvidebæk IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind