MENU

Hundige BK //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460085
15-08 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Hundige BK Ishøj Idrætsplads
1 - 8
460141
22-08 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Rosenhøj BK (2) Hundige Boldfælled Kunst
8 - 1
460215
05-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK FC Ishøj (1) Hundige Boldfælled Kunst
2 - 1
460147
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Mosede BK Hundige BK Mosede-skolen
1 - 1
460261
12-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK FC Hvidovre (1) Hundige Boldfælled Kunst
3 - 0
460263
18-09 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Hundige BK Espelundens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
462231
26-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Taastrup FC Hundige Boldfælled Kunst
7 - 3
462240
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Hundige BK Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 5
459993
10-10 2021
Kl. 13:00
Hundige BK New City Hundige Boldfælled Kunst
Udehold taberdømt
474908
17-10 2021
Kl. 13:15
Hundige BK Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige Boldfælled Kunst
2 - 2
483097
24-10 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Ballerup BK Hundige Boldfælled Kunst
6 - 1
483113
03-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Torslunde-Ishøj IF Hundige Boldfælled Kunst
1 - 3
483470
09-04 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Hundige BK Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
485232
17-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Mosede BK Hundige Boldfælled Kunst
0 - 0
485493
24-04 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) Hundige BK Ishøj Idrætscenter
0 - 3
487053
30-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Hundige BK Avedøre Stadion
2 - 2
503606
08-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK BK Avarta (1) Hundige Boldfælled Kunst
10 - 3
506650
14-05 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC Hundige BK Tåstrup Idrætspark
1 - 2
506656
22-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Sengeløse GI Hundige Boldfælled Kunst
5 - 1
506658
29-05 2022
Kl. 12:15
New City Hundige BK Frihedens Idrætscenter
3 - 5
506667
05-06 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige Boldfælled Kunst
7 - 0
506673
11-06 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Hundige BK Ballerup Idrætsby
4 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind