MENU

FC Hvidovre //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460142 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
FC Hvidovre (1) Torslunde-Ishøj IF Avedøre Stadion
5
-
3
460145
28-08 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) FC Hvidovre (1) Avedøre Stadion
2
-
2
460216
04-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Mosede BK Avedøre Stadion
0
-
6
460261
12-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK FC Hvidovre (1) Hundige Boldfælled Kunst
3
-
0
461237
18-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) FC Ishøj (1) Avedøre Stadion
0
-
3
462232
25-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) BK Avarta (1) Avedøre Stadion
1
-
4
462239
02-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Hvidovre (1) Tåstrup Idrætspark
4
-
2
474467
09-10 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Sengeløse GI Avedøre Stadion
3
-
3
474546
17-10 2021
Kl. 12:15
New City FC Hvidovre (1) Frihedens Idrætscenter
6
-
11
483099
23-10 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Avedøre Stadion
3
-
2
460098
30-10 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK FC Hvidovre (1) Ballerup Idrætsby
2
-
9
483114
02-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Ballerup BK Avedøre Stadion
4
-
2
485323
16-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Rosenhøj BK (2) Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
485500
23-04 2022
Kl. 11:00
Mosede BK FC Hvidovre (1) Mosede-skolen
1
-
0
487053
30-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Hundige BK Avedøre Stadion
2
-
2
485129
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF FC Hvidovre (1) Ishøj Idrætsplads
3
-
1
503602
08-05 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) FC Hvidovre (1) Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
503608
14-05 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) FC Hvidovre (1) Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
506657
21-05 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Taastrup FC Avedøre Stadion
5
-
4
506663 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Hvidovre (1) Sengeløse Idrætsanlæg
2
-
1
506668
05-06 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) New City Avedøre Stadion
6
-
4
506775
11-06 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold FC Hvidovre (1) Hedehusene Idrætspark
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind