Ruds Vedby IF

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442838
02-04 2023
14:00 Ruds Vedby IF Tårnborg IF Holberg Arena Kunst
2
-
4
02. apr 2023
14:00
Ruds Vedby IF
2
Tårnborg IF
4
442840
on12-04 2023
19:00 Korsør IF 2018 Ruds Vedby IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
5
-
2
12. apr 2023
19:00
Korsør IF 2018
5
Ruds Vedby IF
2
442852
ti18-04 2023
18:00 Ruds Vedby IF FC Storebælt Holberg Arena Kunst
4
-
9
18. apr 2023
18:00
Ruds Vedby IF
4
FC Storebælt
9
442859
to20-04 2023
18:45 Dianalund IF Ruds Vedby IF Dianalund Stadion
8
-
0
20. apr 2023
18:45
Dianalund IF
8
Ruds Vedby IF
0
442865
fr28-04 2023
18:00 Ruds Vedby IF Rørby-Værslev IF Ruds Vedby Idrætsplads
0
-
5
28. apr 2023
18:00
Ruds Vedby IF
0
Rørby-Værslev IF
5
442875
06-05 2023
12:00 Hvidebæk IF Ruds Vedby IF Hvidebæk Stadion
1
-
3
06. maj 2023
12:00
Hvidebæk IF
1
Ruds Vedby IF
3
442879
14-05 2023
12:00 B. 73, Slagelse Ruds Vedby IF Gerlev Idrætshøjskole
HMH
14. maj 2023
12:00
B. 73, Slagelse
Ruds Vedby IF
HMH
443066
fr19-05 2023
18:00 Ruds Vedby IF Oversidder Ruds Vedby Idrætsplads
19. maj 2023
18:00
Ruds Vedby IF
Oversidder
443071
28-05 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Ruds Vedby IF Eggeslevmagle Stadion
3
-
1
28. maj 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
3
Ruds Vedby IF
1
443078
fr02-06 2023
18:00 Ruds Vedby IF Høng GF Ruds Vedby Idrætsplads
4
-
5
02. jun 2023
18:00
Ruds Vedby IF
4
Høng GF
5
443085
10-06 2023
14:00 Kr. Helsinge IF Ruds Vedby IF Kirke Helsinge Sportsplads
UHT
10. jun 2023
14:00
Kr. Helsinge IF
Ruds Vedby IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind