Rørby-Værslev IF

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442834
02-04 2023
11:30 Rørby-Værslev IF FC Storebælt Gørlevhallen Kunst
4
-
0
02. apr 2023
11:30
Rørby-Værslev IF
4
FC Storebælt
0
442847
to13-04 2023
18:45 Dianalund IF Rørby-Værslev IF Dianalund Stadion
4
-
0
13. apr 2023
18:45
Dianalund IF
4
Rørby-Værslev IF
0
442849
16-04 2023
12:00 B. 73, Slagelse Rørby-Værslev IF Gerlev Idrætshøjskole
7
-
1
16. apr 2023
12:00
B. 73, Slagelse
7
Rørby-Værslev IF
1
442855
22-04 2023
13:30 Rørby-Værslev IF Hvidebæk IF Rørby Stadion
1
-
0
22. apr 2023
13:30
Rørby-Værslev IF
1
Hvidebæk IF
0
442865
fr28-04 2023
18:00 Ruds Vedby IF Rørby-Værslev IF Ruds Vedby Idrætsplads
0
-
5
28. apr 2023
18:00
Ruds Vedby IF
0
Rørby-Værslev IF
5
442873
to04-05 2023
19:00 Rørby-Værslev IF Oversidder Rørby Stadion
04. maj 2023
19:00
Rørby-Værslev IF
Oversidder
442878
14-05 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Rørby-Værslev IF Eggeslevmagle Stadion
2
-
1
14. maj 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
2
Rørby-Værslev IF
1
443065
20-05 2023
13:30 Rørby-Værslev IF Høng GF Rørby Stadion
0
-
7
20. maj 2023
13:30
Rørby-Værslev IF
0
Høng GF
7
443074
28-05 2023
12:00 Kr. Helsinge IF Rørby-Værslev IF Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
2
28. maj 2023
12:00
Kr. Helsinge IF
2
Rørby-Værslev IF
2
443076
04-06 2023
11:00 Rørby-Værslev IF Tårnborg IF Rørby Stadion
4
-
3
04. jun 2023
11:00
Rørby-Værslev IF
4
Tårnborg IF
3
443082
11-06 2023
14:00 Korsør IF 2018 Rørby-Værslev IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
5
11. jun 2023
14:00
Korsør IF 2018
3
Rørby-Værslev IF
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind