Karlslunde IF

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328766
ti22-08 2023
19:00 Karlslunde IF Fløng-Hedehusene Karlslunde Stadion
4
-
4
22. aug 2023
19:00
Karlslunde IF
4
Fløng-Hedehusene
4
328771
26-08 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Karlslunde IF Ishøj Idrætsplads
4
-
4
26. aug 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
Karlslunde IF
4
328780
10-09 2023
13:00 Køge BK (2) Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
10. sep 2023
13:00
Køge BK (2)
1
Karlslunde IF
2
328778
ti12-09 2023
19:00 Karlslunde IF Albertslund BS 72 Karlslunde Stadion
6
-
0
12. sep 2023
19:00
Karlslunde IF
6
Albertslund BS 72
0
334101
16-09 2023
13:30 Mosede BK Karlslunde IF Mosede-skolen
7
-
0
16. sep 2023
13:30
Mosede BK
7
Karlslunde IF
0
306347
23-09 2023
15:30 Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
1
-
4
23. sep 2023
15:30
Karlslunde IF
1
Taastrup FC
4
306413
30-09 2023
12:00 FC Ishøj Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
30. sep 2023
12:00
FC Ishøj
Karlslunde IF
UHT
306670
07-10 2023
15:30 Karlslunde IF Røde Stjerne BK Karlslunde Stadion
1
-
2
07. okt 2023
15:30
Karlslunde IF
1
Røde Stjerne BK
2
306676
15-10 2023
14:45 Vestegnen FK Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter
2
-
2
15. okt 2023
14:45
Vestegnen FK
2
Karlslunde IF
2
306683
21-10 2023
15:30 Karlslunde IF Roskilde Boldklub Karlslunde Stadion
6
-
0
21. okt 2023
15:30
Karlslunde IF
6
Roskilde Boldklub
0
306689
28-10 2023
14:00 Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
3
-
3
28. okt 2023
14:00
Solrød FC
3
Karlslunde IF
3
306691
06-04 2024
12:00 Fløng-Hedehusene Karlslunde IF Hedehusene Idrætspark
UHT
06. apr
12:00
Fløng-Hedehusene
Karlslunde IF
UHT
306702
13-04 2024
15:30 Karlslunde IF Torslunde-Ishøj IF (2) Karlslunde Stadion
HHT
13. apr
15:30
Karlslunde IF
Torslunde-Ishøj IF (2)
HHT
306757
20-04 2024
12:00 Albertslund BS 72 Karlslunde IF Sportspladsen i Syd
UHT
20. apr
12:00
Albertslund BS 72
Karlslunde IF
UHT
306763
27-04 2024
15:30 Karlslunde IF Køge BK (2) Karlslunde Stadion
HHT
27. apr
15:30
Karlslunde IF
Køge BK (2)
HHT
306767
04-05 2024
15:30 Karlslunde IF Mosede BK Karlslunde Stadion
HHT
04. maj
15:30
Karlslunde IF
Mosede BK
HHT
306775
11-05 2024
10:30 Taastrup FC Karlslunde IF Tåstrup Idrætspark
UHT
11. maj
10:30
Taastrup FC
Karlslunde IF
UHT
306779
18-05 2024
15:30 Karlslunde IF FC Ishøj Karlslunde Stadion
HHT
18. maj
15:30
Karlslunde IF
FC Ishøj
HHT
306782
25-05 2024
11:30 Røde Stjerne BK Karlslunde IF Roskilde IC (Darup)
UHT
25. maj
11:30
Røde Stjerne BK
Karlslunde IF
UHT
306791
01-06 2024
15:30 Karlslunde IF Vestegnen FK Karlslunde Stadion
HHT
01. jun
15:30
Karlslunde IF
Vestegnen FK
HHT
306797
ma10-06 2024
19:30 Roskilde Boldklub Karlslunde IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UHT
10. jun
19:30
Roskilde Boldklub
Karlslunde IF
UHT
306806
15-06 2024
12:00 Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
HHT
15. jun
12:00
Karlslunde IF
Solrød FC
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind