Eggeslevmagle FK

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442835
02-04 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Høng GF Skælskør Stadion Kunstgræs
0
-
5
02. apr 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
0
Høng GF
5
442848
16-04 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Tårnborg IF Eggeslevmagle Stadion
0
-
1
16. apr 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
0
Tårnborg IF
1
442854
23-04 2023
16:00 Korsør IF 2018 Eggeslevmagle FK Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
HHT
23. apr 2023
16:00
Korsør IF 2018
Eggeslevmagle FK
HHT
442860
30-04 2023
11:00 Eggeslevmagle FK FC Storebælt Eggeslevmagle Stadion
1
-
4
30. apr 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
1
FC Storebælt
4
442877
to04-05 2023
18:45 Dianalund IF Eggeslevmagle FK Dianalund Stadion
4
-
1
04. maj 2023
18:45
Dianalund IF
4
Eggeslevmagle FK
1
442843
on10-05 2023
19:00 Kr. Helsinge IF Eggeslevmagle FK Kirke Helsinge Sportsplads
4
-
2
10. maj 2023
19:00
Kr. Helsinge IF
4
Eggeslevmagle FK
2
442878
14-05 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Rørby-Værslev IF Eggeslevmagle Stadion
2
-
1
14. maj 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
2
Rørby-Værslev IF
1
443067
21-05 2023
13:00 Hvidebæk IF Eggeslevmagle FK Hvidebæk Stadion
1
-
0
21. maj 2023
13:00
Hvidebæk IF
1
Eggeslevmagle FK
0
443071
28-05 2023
11:00 Eggeslevmagle FK Ruds Vedby IF Eggeslevmagle Stadion
3
-
1
28. maj 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
3
Ruds Vedby IF
1
443077
03-06 2023
14:00 Oversidder Eggeslevmagle FK
03. jun 2023
14:00
Oversidder
Eggeslevmagle FK
443083
11-06 2023
11:00 Eggeslevmagle FK B. 73, Slagelse Eggeslevmagle Stadion
0
-
6
11. jun 2023
11:00
Eggeslevmagle FK
0
B. 73, Slagelse
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind