Dianalund IF

Serie 5 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
442836
fr31-03 2023
19:00 Dianalund IF B. 73, Slagelse Dianalund Stadion
2
-
7
31. mar 2023
19:00
Dianalund IF
2
B. 73, Slagelse
7
442847
to13-04 2023
18:45 Dianalund IF Rørby-Værslev IF Dianalund Stadion
4
-
0
13. apr 2023
18:45
Dianalund IF
4
Rørby-Værslev IF
0
442853
15-04 2023
11:00 Hvidebæk IF Dianalund IF Hvidebæk Stadion
1
-
2
15. apr 2023
11:00
Hvidebæk IF
1
Dianalund IF
2
442859
to20-04 2023
18:45 Dianalund IF Ruds Vedby IF Dianalund Stadion
8
-
0
20. apr 2023
18:45
Dianalund IF
8
Ruds Vedby IF
0
442877
to04-05 2023
18:45 Dianalund IF Eggeslevmagle FK Dianalund Stadion
4
-
1
04. maj 2023
18:45
Dianalund IF
4
Eggeslevmagle FK
1
443060
fr12-05 2023
18:30 Høng GF Dianalund IF Hønghallen
1
-
3
12. maj 2023
18:30
Høng GF
1
Dianalund IF
3
443069
on17-05 2023
18:45 Dianalund IF Kr. Helsinge IF Dianalund Stadion
4
-
1
17. maj 2023
18:45
Dianalund IF
4
Kr. Helsinge IF
1
442863
ma22-05 2023
19:00 Oversidder Dianalund IF
22. maj 2023
19:00
Oversidder
Dianalund IF
443075
fr26-05 2023
18:30 Tårnborg IF Dianalund IF Tårnborghallen
1
-
3
26. maj 2023
18:30
Tårnborg IF
1
Dianalund IF
3
443081
to01-06 2023
18:45 Dianalund IF Korsør IF 2018 Dianalund Stadion
5
-
4
01. jun 2023
18:45
Dianalund IF
5
Korsør IF 2018
4
443087
ti06-06 2023
19:00 FC Storebælt Dianalund IF Korsør ny Stadion
4
-
2
06. jun 2023
19:00
FC Storebælt
4
Dianalund IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind