Bramsnæs FB

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 1

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Lillevang Idrætscenter kunst Snebærvej 16 4000 Roskilde
641263 10:00 Bramsnæs FB KFUM BK, Roskilde
10:00
Bramsnæs FB
KFUM BK, Roskilde
641265 10:25 Ejby IF Fodbold
!
NB: Ejby IF Fodbold er taberdømt
Bramsnæs FB 1
10:25
Ejby IF Fodbold
Bramsnæs FB
641267 10:50 Roskilde Boldklub (4) Bramsnæs FB
10:50
Roskilde Boldklub (4)
Bramsnæs FB
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Roskilde Idrætspark Kunstgræs Bane 1A Rådmandshaven 6 4000 Roskilde
641293 10:00 Roskilde Boldklub (4) Bramsnæs FB Bane 1A
10:00
Roskilde Boldklub (4)
Bramsnæs FB
641294 10:25 Køge BK Bramsnæs FB
10:25
Køge BK
Bramsnæs FB
641297 10:50 Karlslunde IF Bramsnæs FB
10:50
Karlslunde IF
Bramsnæs FB
Arrangør:
lørdag den. 09-12 2023
Spillested:
641298 11:30 Ejby IF Fodbold Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
11:30
Ejby IF Fodbold
Bramsnæs FB
641300 11:55 Bramsnæs FB Oversidder 1
11:55
Bramsnæs FB
Oversidder
641303 12:20 Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
Herfølge BK
12:20
Bramsnæs FB
Herfølge BK
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Bjæverskov Stadion Kunstgræs Halvejen 14 4632 Bjæverskov
641328 10:00 Bramsnæs FB Herfølge BK
10:00
Bramsnæs FB
Herfølge BK
641330 10:25 VG Fodbold
!
NB: VG Fodbold er taberdømt
Bramsnæs FB 1
10:25
VG Fodbold
Bramsnæs FB
641332 10:50 IF Frem Bjæverskov Bramsnæs FB Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
10:50
IF Frem Bjæverskov
Bramsnæs FB
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Roskilde Idrætspark Kunstgræs Rådmandshaven 6 4000 Roskilde
624747 15:30 Bramsnæs FB KFUM BK, Roskilde
15:30
Bramsnæs FB
KFUM BK, Roskilde
624749 15:55 IF Frem Bjæverskov Bramsnæs FB
15:55
IF Frem Bjæverskov
Bramsnæs FB
624751 16:20 Roskilde Boldklub (4) Bramsnæs FB
16:20
Roskilde Boldklub (4)
Bramsnæs FB
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Himmelev Kunstgræsbane Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
624752 08:30 Bramsnæs FB Himmelev-Veddelev BK
08:30
Bramsnæs FB
Himmelev-Veddelev BK
624761 08:55 Bramsnæs FB Oversidder
08:55
Bramsnæs FB
Oversidder
624762 09:20 Bramsnæs FB KFUM BK, Roskilde
09:20
Bramsnæs FB
KFUM BK, Roskilde
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Tølløse Kunstgræsbane Sportsvej 3 4340 Tølløse
641457 10:00 IF Frem Bjæverskov Bramsnæs FB
10:00
IF Frem Bjæverskov
Bramsnæs FB
641458 10:25 Tølløse BK Bramsnæs FB
10:25
Tølløse BK
Bramsnæs FB
641460 10:50 Karlslunde IF Bramsnæs FB
10:50
Karlslunde IF
Bramsnæs FB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind