Fremad Valby 3

U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår, Orange

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
504803
05-05 2024
13:00
Husum Bk 1
!
NB: Husum Bk 1 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:00
Fremad Valby 3
Husum Bk 1
505054
05-05 2024
13:15
Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:15
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
505058
05-05 2024
13:45
Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:45
Østerbro IF
Fremad Valby 3
505061
26-05 2024
10:00
Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
B1903 Kunst 1A - Bane A
Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Vestia 3
Fremad Valby 3
505080
26-05 2024
10:30
Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
B1903 Kunst 1A - Bane D
Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Fremad Amager 3
Fremad Valby 3
505082
26-05 2024
10:45
Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
HB
B1903 Kunst 1A - Bane D
Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Fremad Valby 3
HB
505114
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Hellas 3
Fremad Valby 3
505119
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Ørestad IF 2
Fremad Valby 3
505121
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Fremad Valby 3
Rødovre 5
505144
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
Nørrebro United 4
Fremad Valby 3
505146
09-06 2024
14:45
Bispebjerg Bk.
!
NB: Bispebjerg Bk. er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Fremad Valby 3
Bispebjerg Bk.
505149
09-06 2024
15:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:15
Vanløse 6
Fremad Valby 3
505414
16-06 2024
13:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:00
Fremad Valby 3
JIF Hakoah
505417
16-06 2024
13:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:30
Vanløse 4
Fremad Valby 3
505419
16-06 2024
13:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:45
Fremad Valby 3
Hekla 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind