BSF

M+50 8:8 - 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
367756
ti02-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
5
02. apr
19:00
BSF
3
Avedøre IF
5
367760
ti09-04 2024
19:00
BSF
Mørkhøj Skole
1
-
0
09. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
1
BSF
0
367765
ma15-04 2024
19:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
1
15. apr
19:30
BSF
1
FC Rudersdal
1
367770
on24-04 2024
19:50
BSF
Elverroad
4
-
1
24. apr
19:50
B. 1973, Herlev
4
BSF
1
367773
ma29-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
2
29. apr
19:00
BSF
3
Holte Star Club
2
367777
ma06-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
0
06. maj
19:00
BSF
3
Skodsborg FIF
0
367781
on15-05 2024
18:30
BSF
Grønnemose Sportshal
HHT
15. maj
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
BSF
HHT
367784
ti21-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
3
21. maj
19:00
BSF
0
Mørkhøj Sportsklub
3
367936
on29-05 2024
18:00
BSF
Avedøre Stadion Kunstgræs
6
-
1
29. maj
18:00
Avedøre IF
6
BSF
1
367941
to06-06 2024
20:30
BSF
Rudegård Stadion
06. jun
20:30
Skodsborg FIF
BSF
367949
ma10-06 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
UHT
10. jun
19:00
BSF
Høje Gladsaxe/Orient
UHT
368110
ma17-06 2024
19:30
BSF
Rudegård Stadion
17. jun
19:30
Holte Star Club
BSF
368115
ma12-08 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
12. aug
19:00
BSF
B. 1973, Herlev
368119
to22-08 2024
19:30
BSF
Vedbæk Stadion Kunst
22. aug
19:30
FC Rudersdal
BSF
368123
ma26-08 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
26. aug
19:00
BSF
FC Rudersdal
368126
ti03-09 2024
19:00
BSF
Mørkhøj Skole
03. sep
19:00
Mørkhøj Sportsklub
BSF
368130
ma09-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
09. sep
19:00
BSF
Avedøre IF
368135
ma16-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
16. sep
19:00
BSF
Skodsborg FIF
368139
to26-09 2024
18:30
BSF
Grønnemose Sportshal
HHT
26. sep
18:30
Høje Gladsaxe/Orient
BSF
HHT
368143
ma30-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
30. sep
19:00
BSF
Holte Star Club
368148
on09-10 2024
19:50
BSF
Elverroad
09. okt
19:50
B. 1973, Herlev
BSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 23. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind