MENU

Holmegaard GB //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
822112 4 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
825364 4
07-09 2019
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen
5 - 3
974014 4 ma
09-09 2019
Kl. 17:45
U14 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Rønnede IF Holmegårdhallen
1 - 4
148906 2 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U14 Drenge (06) 19/20 Pulje 1 Holmegaard GB (1) Lyngby Boldklub 1921 (Liga1) Maglemølle Storhallen
1 - 9
378061 5 on
11-09 2019
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
880073
5 on
11-09 2019
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 5 Holmegaard GB IF Svend Gønge Holmegårdhallen
3 - 14
963928 6 to
12-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Team AS Fodbold Holmegårdhallen
0 - 2
449033
5 fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Serie 2 Pulje 4 Holmegaard GB B. 73, Slagelse Herlufmagle Kunstgræs
1 - 6
963925
5
14-09 2019
Kl. 10:30
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB IF Svend Gønge Holmegårdhallen
2 - 3
822119
5
15-09 2019
Kl. 11:15
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Raklev GI Holmegaardhallen kunst
4 - 3
796921 5 ti
17-09 2019
Kl. 17:30
Serie 5 - Efterår Pulje 10 Holmegaard GB Nyråd/Langebæk Alliancen. Holmegårdhallen
2 - 4
825374
6
21-09 2019
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Kalundborg GB Holmegårdhallen
3 - 1
840460
7
22-09 2019
Kl. 11:00
U15 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Tølløse BK Holmegårdhallen
2 - 4
974028
6
22-09 2019
Kl. 11:00
U14 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Tingsted Holmegårdhallen
8 - 3
822218
4
22-09 2019
Kl. 13:00
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Korsør IF 2018 Holmegårdhallen
1 - 2
378071 7 on
25-09 2019
Kl. 17:45
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 6 Holmegaard GB NFC/VIF Holmegårdhallen
2 - 0
880083 7 on
25-09 2019
Kl. 17:45
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 5 Holmegaard GB LFC Haslev Holmegårdhallen
UHT

Udehold taberdømt

974034 7 to
26-09 2019
Kl. 17:45
U14 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Suså IF Holmegårdhallen
4 - 0
822336 8 fr
27-09 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
449045
7 fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Serie 2 Pulje 4 Holmegaard GB AIK 65 Strøby Fodbold Maglemølle Storhallen
3 - 4
822128
7 fr
27-09 2019
Kl. 18:30
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Nakskov Fladsåhallen
2 - 2
963934 8
28-09 2019
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Præstø IF Holmegårdhallen
11 - 2
378075
8 on
02-10 2019
Kl. 19:05
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Nyråd IF Fladsåhallen
1 - 5
963937 9 to
03-10 2019
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen
6 - 0
825384
8
05-10 2019
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegårdhallen
9 - 2
796981 8
06-10 2019
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 10 Holmegaard GB Sct. Jørgens IF (3) Holmegårdhallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

880095 9 on
09-10 2019
Kl. 17:15
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Hellested IF Holmegårdhallen
2 - 6
840469 10 on
09-10 2019
Kl. 18:30
U15 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Højby IF Holmegårdhallen
UHT

Udehold taberdømt

822343 10 fr
11-10 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Haslev FC Herlufmagle Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

449062
10 fr
18-10 2019
Kl. 18:30
Serie 2 Pulje 4 Holmegaard GB Hvalsø IF (2) Holmegaardhallen kunst
4 - 1
797000 10
20-10 2019
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 10 Holmegaard GB Østmøn SGI Holmegaardhallen kunst
UHT

Udehold taberdømt

840448 3 fr
25-10 2019
Kl. 18:30
U15 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegaardhallen kunst
0 - 2
822138
9
27-10 2019
Kl. 11:15
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB RB 1906 Holmegaardhallen kunst
10 - 0

Log ind