MENU

Holmegaard GB //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
822112 4 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
394478
4
07-09 2019
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Sorø Freja Holmegårdhallen
2 - 3
825364 4
07-09 2019
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen
5 - 3
978357 2
08-09 2019
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (10) 2 - 8. september Pulje 1, 2 baner Holmegaard GB B. 73, Slagelse Ringsted Stadion
978361 2
08-09 2019
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (10) 2 - 8. september Pulje 1, 2 baner Holmegaard GB Hellested IF Ringsted Stadion
974014 4 ma
09-09 2019
Kl. 17:45
U14 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Rønnede IF Holmegårdhallen
1 - 4
304671 17 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED Pulje 1 Holmegaard HG Holmegårdhallen
4 - 3
148906 2 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U14 Drenge (06) 19/20 Pulje 1 Holmegaard GB (1) Lyngby Boldklub 1921 (Liga1) Maglemølle Storhallen
1 - 9
378061 5 on
11-09 2019
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
880073
5 on
11-09 2019
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 5 Holmegaard GB IF Svend Gønge Holmegårdhallen
3 - 14
963928 6 to
12-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Team AS Fodbold Holmegårdhallen
0 - 2
449033
5 fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Serie 2 Pulje 4 Holmegaard GB B. 73, Slagelse Herlufmagle Kunstgræs
1 - 6
963925
5
14-09 2019
Kl. 10:30
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB IF Svend Gønge Holmegårdhallen
2 - 3
421407 3
14-09 2019
Kl. 11:00
U12 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Vordingborg IF Holmegårdhallen
6 - 1
822119
5
15-09 2019
Kl. 11:15
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Raklev GI Holmegaard Hallen
796921 5 ti
17-09 2019
Kl. 17:30
Serie 5 - Efterår Pulje 10 Holmegaard GB Nyråd/Langebæk Alliancen. Holmegårdhallen
421420 6 ti
17-09 2019
Kl. 17:45
U12 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Karise IK Holmegårdhallen
825374 6
21-09 2019
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Kalundborg GB Holmegårdhallen
748599 1
22-09 2019
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (10) 3 - 22. september Pulje 1, 2 baner Holmegaard GB B. 73, Slagelse Holmegårdhallen
748600 1
22-09 2019
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (10) 3 - 22. september Pulje 1, 2 baner Holmegaard GB Raklev GI Holmegårdhallen
394482 6
22-09 2019
Kl. 11:00
U13 Piger 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen
840460 7
22-09 2019
Kl. 11:00
U15 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Tølløse BK Holmegårdhallen
974028 6
22-09 2019
Kl. 11:00
U14 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Tingsted Holmegårdhallen
748650 2
22-09 2019
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (10) 3 - 22. september Pulje 1, 2 baner Holmegaard GB Dianalund IF (1) Holmegårdhallen
748643 1
22-09 2019
Kl. 12:24
U10 drenge 5-mands (10) 3 - 22. september Pulje 1, 2 baner Holmegaard GB Sørbymagle IF Holmegårdhallen
822218 4
22-09 2019
Kl. 13:00
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Korsør IF 2018 Holmegårdhallen
378071 7 on
25-09 2019
Kl. 17:45
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 6 Holmegaard GB NFC/VIF Holmegårdhallen
880083 7 on
25-09 2019
Kl. 17:45
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 5 Holmegaard GB LFC Haslev Holmegårdhallen
974034 7 to
26-09 2019
Kl. 17:45
U14 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Suså IF Holmegårdhallen
822336 8 fr
27-09 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
449045 7 fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Serie 2 Pulje 4 Holmegaard GB AIK 65 Strøby Fodbold Holmegårdhallen
822128 7 fr
27-09 2019
Kl. 18:30
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Nakskov Herlufmagle Kunstgræs
963934 8
28-09 2019
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Præstø IF Holmegårdhallen
421431 8 ti
01-10 2019
Kl. 17:45
U12 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Karrebæk IF Holmegårdhallen
378075 8 on
02-10 2019
Kl. 19:05
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Nyråd IF Herlufmagle Kunstgræs
963937 9 to
03-10 2019
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen
825384 8
05-10 2019
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegårdhallen
394486 8
06-10 2019
Kl. 11:00
U13 Piger 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Ringsted Pigefodbold Holmegårdhallen
796981 8
06-10 2019
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 10 Holmegaard GB Sct. Jørgens IF (3) Holmegårdhallen
880095 9 on
09-10 2019
Kl. 17:15
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 5 Holmegaard GB Hellested IF Holmegårdhallen
840469 10 on
09-10 2019
Kl. 18:30
U15 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Højby IF Holmegårdhallen
974044 9 on
09-10 2019
Kl. 19:00
U14 Drenge 8-mands (06) Efterår Pulje 6 Holmegaard GB Hellested/Hårlev Holmegårdhallen
822138 9 fr
11-10 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB RB 1906 Herlufmagle Kunstgræs
822343 10 fr
11-10 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 Holmegaard GB Haslev FC Holmegårdhallen
449062 10 fr
18-10 2019
Kl. 18:30
Serie 2 Pulje 4 Holmegaard GB Hvalsø IF (2) Holmegårdhallen
797000 10
20-10 2019
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 10 Holmegaard GB Østmøn SGI Holmegårdhallen
840448 3
26-10 2019
Kl. 15:00
U15 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen

Log ind