MENU

Hørsholm-Usserød IK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 2 Pulje 1
Serie 3 Pulje 2
Serie 4 - Efterår Pulje 2
Serie 5 - Efterår Pulje 2
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 4
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-M+45 1 - Efterår Pulje 1
8-M+45 2 - Efterår Pulje 1
8-mands +55 1 - 2022 Pulje 1
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 1
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje A
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 2
U8
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 3

Log ind