MENU

Allerød Fodbold Klub //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2021-22 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 Pulje 2
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1
Pokalen 2022 Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 1
M+32 Øst 2022 Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
Veteran-LP Finale
M+40 Øst 2022 Pulje 1
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1
8-mands +55 1 - 2022 Pulje 1
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
U16
U16 Piger Øst 1 (06) forår Pulje 1
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23
U14
U14 Piger Liga 1 (08) forår Pulje 1
U13
U13 Piger Liga 1 8M (09) forår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Piger 1 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (10) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 3
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Piger 3 8-mands (11) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 18 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 20 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 20 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 8. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 22. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) beg. -19. juni Medaljestæv Pulje 2
U9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 5
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 6
U9 piger 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 1, 3 baner
U9 piger 5-mands(13) begynder- 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 9
U9 piger 5-mands (13) 1 - 7. maj Pulje 1, 2 baner
U9 piger 5-mands(13) begynder- 7. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 28. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 piger 5-mands (13) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 pi 5-mands(13) begynder-18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8
U8 piger 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) 2 - 28. maj Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 16
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 16
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 15
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 7
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 7
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 8
U6 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 9/1 Pulje 1
U6 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 9/1 Pulje 1

Log ind