MENU

Måløv BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
M+40 - 2022 Pulje 1
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (06) 21/22 P1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje B
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje A
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 28/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 1/5 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 15/5 Pulje 5, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 28/5 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 19/6 Pulje 5, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 1/5 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 15/5 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 19/6 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 5
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 6
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 8. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 22. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 22. maj Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 9
U9 piger 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 2
U9 piger 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 21. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 11
U9 piger 5-mands (13) 2 -18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 23. april Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 9
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M LØR 3-4 Pulje 6
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 13
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 13
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 26
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 22
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 21
U7 dr (15) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 9/1 Pulje 3
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 13

Log ind