MENU

Svogerslev BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1 Pulje 2
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1
Serie 4 - Efterår Pulje 9
Serie 5 - Efterår Pulje 6
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3
U14
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U11
U11 piger 5-mands (12) begynder - 21. august Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) begynder - 4. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) beg. -9.oktober Medaljestæv Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 4
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 25
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 8
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 15
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 6
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 4. september Medaljestævn Pulje 1
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind