MENU

VB 1968 //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
398943 1 on
14-04 2021
Kl. 18:45
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 VB 1968 Gundsømagle IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
3 - 3
397442 1 to
15-04 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 Egevoldens Idræts Club VB 1968 Frydenhøjskolen
UHT

Udehold taberdømt

502738
12
17-04 2021
Kl. 12:00
Sjællandsserien Pulje 1 Glostrup VB 1968 Glostrup Idrætspark
3 - 1
398982 2 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF VB 1968 Slangerup Stadion Kunst
5 - 2
665611 3 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Serie 5 - Forår Pulje 3 Hareskov IF VB 1968 Værløse Stadion Kunstgræs
3 - 2
502897
13
24-04 2021
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Herstedøster IC Skovbrynet Skole
1 - 1
665617 4
25-04 2021
Kl. 11:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 VB 1968 Brødeskov IF Skovbrynet Skole
2 - 1
398986 3 on
28-04 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 VB 1968 Hundige BK (2) Skovbrynet Skole
4 - 0
153373
8 fr
30-04 2021
Kl. 18:30
Op- og nedrykningsspil SS Oprykningspulje 1 Herstedøster IC VB 1968 Herstedøster Stadion
4 - 3
397452 3
01-05 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 VB 1968 Lejerbo BK Skovbrynet Skole
4 - 4
665627
5
02-05 2021
Kl. 11:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 FC Jonstrup VB 1968 Jonstrupvangvej
4 - 1
397458 4 ma
03-05 2021
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 Avedøre BK VB 1968 Enghøjskolen
4 - 7
398992 4 on
05-05 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 Lyngby Statsskole FK VB 1968 Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

153390 9
08-05 2021
Kl. 14:00
Op- og nedrykningsspil SS Oprykningspulje 1 VB 1968 Oversidder Skovbrynet Skole
665629 6
09-05 2021
Kl. 13:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 VB 1968 Stenløse BK Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

980085
2 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Sydbank Pokalen 2021 Pulje 1 Lundtofte Boldklub (SS) VB 1968 (SS) Lundtofte Idrætsplads
0 - 2
399031 5 on
12-05 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 Skibby IK VB 1968 Skibby Stadion
1 - 6
153395 10 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Op- og nedrykningsspil SS Oprykningspulje 1 VB 1968 Liria FK Skovbrynet Skole
1 - 0
397462 5
15-05 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 VB 1968 Ishøj IF (1) Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

665634
7 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Serie 5 - Forår Pulje 3 Torveparkens SK VB 1968 Mørkhøj Skole
2 - 8
399032 6 on
19-05 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 VB 1968 Ålholm IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
3 - 2
153521
11
22-05 2021
Kl. 12:00
Op- og nedrykningsspil SS Oprykningspulje 1 Hørsholm-Usserød IK VB 1968 Hørsholm Idrætspark
0 - 3
665641 8
23-05 2021
Kl. 13:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 VB 1968 Farum BK Skovbrynet Skole
2 - 4
399045 7 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 Lynge-Uggeløse IF VB 1968 Lyngehallen
0 - 6
961565 3 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Sydbank Pokalen 2021 Pulje 1 VB 1968 (SS) LSF (DS) Skovbrynet Skole
1 - 2
397482 7
29-05 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 VB 1968 Albertslund IF (2) Skovbrynet Skole
4 - 4
153525
12
29-05 2021
Kl. 13:30
Op- og nedrykningsspil SS Oprykningspulje 1 Albertslund IF VB 1968 Albertslund Stadion
2 - 5
665682 9
30-05 2021
Kl. 13:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 Værløse BK VB 1968 Værløse Stadion
3 - 3
399048 8 on
02-06 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 VB 1968 Espergærde IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

397488 8 to
03-06 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 Ballerup BK VB 1968 Ballerup Idrætsby
4 - 5
153529
13 fr
04-06 2021
Kl. 18:00
Op- og nedrykningsspil SS Oprykningspulje 1 VB 1968 Glostrup Skovbrynet Skole
0 - 2
665684 10
06-06 2021
Kl. 13:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 VB 1968 FC Whop en Dei Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

397492 9 on
09-06 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 VB 1968 Kontra BK Skovbrynet Skole
7 - 2
399053 9 on
09-06 2021
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 1 FC Dunav VB 1968 Gadevang Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

153532
14
12-06 2021
Kl. 13:00
Op- og nedrykningsspil SS Oprykningspulje 1 VB 1968 Vallensbæk IF Skovbrynet Skole
2 - 5
665690 11
12-06 2021
Kl. 13:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 Slagslunde-Ganløse IF VB 1968 Gryden
UHT

Udehold taberdømt

397481 6
13-06 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 BK Avarta (1) VB 1968 Espelundens Idrætsanlæg
0 - 3
665609 2 on
16-06 2021
Kl. 18:30
Serie 5 - Forår Pulje 3 Slangerup & Omegn IF VB 1968 Slangerup Stadion
397444 2 on
16-06 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 VB 1968 Albertslund BS 72 Skovbrynet Skole
665598 1
20-06 2021
Kl. 11:00
Serie 5 - Forår Pulje 3 VB 1968 AB Skovbrynet Skole

Log ind