MENU

VB 1968 //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
550140 1 on
11-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 Kr. Værløse IF Skovbrynet Skole
4 - 1
907813
1 fr
13-08 2021
Kl. 18:00
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Snekkersten IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
1 - 2
696978 1
15-08 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Høje Tåstrup IF Skovbrynet Skole
HMH
549120
3 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Gevninge IF Skovbrynet Skole
2 - 0
550162 3 on
25-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 Albertslund IF (2) Skovbrynet Skole
3 - 0
697250
3
29-08 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Slagelse IK Skovbrynet Skole
1 - 3
907850
4 fr
03-09 2021
Kl. 18:00
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Albertslund IF Skovbrynet Skole
1 - 0
550190 5 on
08-09 2021
Kl. 18:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 B. 82, Virum Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

697270 5
12-09 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Skælskør B&I Skovbrynet Skole
2 - 1
549143 5 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Høje Tåstrup IF Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

908225
6 fr
17-09 2021
Kl. 17:45
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 BSF Skovbrynet Skole
0 - 3
549006 6
18-09 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) Herlev IF Skovbrynet Skole
2 - 2
549155 7 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Glostrup Skovbrynet Skole
5 - 3
550226 7 on
22-09 2021
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 BB FC Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

549102 1
26-09 2021
Kl. 11:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Hundige BK (2) Skovbrynet Skole
7 - 3
548991 2
26-09 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) IF Skjold Birkerød Skovbrynet Skole
2 - 6
697282 7
26-09 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 B. 73, Slagelse Skovbrynet Skole
5 - 1
549012 8
02-10 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) Snekkersten IF Skovbrynet Skole
3 - 2
908243
8
02-10 2021
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Avedøre IF Skovbrynet Skole
3 - 1
549003 5
03-10 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) IF Bytoften Skovbrynet Skole
5 - 0
549162 9 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Fløng-Hedehusene Skovbrynet Skole
8 - 1
550268 9 on
06-10 2021
Kl. 17:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 Nerashté, Ballerup Skovbrynet Skole
5 - 3
549015 9
09-10 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) SIF Oldboys/Girls (2) Skovbrynet Skole
1 - 4
908276
10 fr
15-10 2021
Kl. 19:15
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 1
908290
12 fr
29-10 2021
Kl. 19:15
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 1
697314 9
06-11 2021
Kl. 13:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Solrød FC Gladsaxe stadion Kunstgræs
4 - 4

Log ind