MENU

VB 1968 //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
550140 1 on
11-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 Kr. Værløse IF Skovbrynet Skole
4 - 1
548984
1 to
12-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 Herlev IF VB 1968 (1) Herlev IF Engen
1 - 1
907813
1 fr
13-08 2021
Kl. 18:00
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Snekkersten IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
1 - 2
696978 1
15-08 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Høje Tåstrup IF Skovbrynet Skole
HMH
549118
2 on
18-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 Glostrup VB 1968 (2) Østervangsbanerne
2 - 7
907841
2 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Sjællandsserien Pulje 1 Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion
0 - 1
697137
2
21-08 2021
Kl. 10:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC VB 1968 Herstedøster Stadion
1 - 1
550149
2
22-08 2021
Kl. 12:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 Hundige BK (2) VB 1968 Hundige Boldfælled
1 - 9
549120
3 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Gevninge IF Skovbrynet Skole
2 - 0
550162 3 on
25-08 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 Albertslund IF (2) Skovbrynet Skole
3 - 0
907842
3
28-08 2021
Kl. 12:00
Sjællandsserien Pulje 1 Glostrup VB 1968 Glostrup Idrætspark
2 - 3
697250
3
29-08 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Slagelse IK Skovbrynet Skole
1 - 3
548998 4 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 SIF Oldboys/Girls (2) VB 1968 (1) Torvevej
6 - 2
549130 4 on
01-09 2021
Kl. 18:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 Fløng-Hedehusene VB 1968 (2) Fløng Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

550183 4 on
01-09 2021
Kl. 18:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 FC Rudersdal VB 1968 Rundforbi Stadion
2 - 20
907850
4 fr
03-09 2021
Kl. 18:00
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Albertslund IF Skovbrynet Skole
1 - 0
697264 4
04-09 2021
Kl. 10:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 Oversidder VB 1968
548997 3
05-09 2021
Kl. 14:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 Snekkersten IF VB 1968 (1) Snekkersten Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

550190 5 on
08-09 2021
Kl. 18:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 B. 82, Virum Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

907857
5
11-09 2021
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
697270 5
12-09 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Skælskør B&I Skovbrynet Skole
2 - 1
549143 5 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Høje Tåstrup IF Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

550196
6 on
15-09 2021
Kl. 18:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 Kokkedal BK (1) VB 1968 Egedalsbanen
3 - 3
697274
6 on
15-09 2021
Kl. 19:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 Korsør IF 2018 VB 1968 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2 - 0
908225
6 fr
17-09 2021
Kl. 17:45
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 BSF Skovbrynet Skole
0 - 3
549006 6
18-09 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) Herlev IF Skovbrynet Skole
2 - 2
549150
6
19-09 2021
Kl. 12:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 Hundige BK (2) VB 1968 (2) Hundige Boldfælled
5 - 4
549155 7 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Glostrup Skovbrynet Skole
5 - 3
550226 7 on
22-09 2021
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 BB FC Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

549010 7 fr
24-09 2021
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 IF Skjold Birkerød VB 1968 (1) Birkerød Stadion
6 - 7
908237
7
25-09 2021
Kl. 12:30
Sjællandsserien Pulje 1 Vallensbæk IF VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter
3 - 5
549102 1
26-09 2021
Kl. 11:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Hundige BK (2) Skovbrynet Skole
7 - 3
548991 2
26-09 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) IF Skjold Birkerød Skovbrynet Skole
2 - 6
697282 7
26-09 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 B. 73, Slagelse Skovbrynet Skole
5 - 1
549159 8 on
29-09 2021
Kl. 17:45
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 Gevninge IF VB 1968 (2) Trælleruphallen
UHT

Udehold taberdømt

697285 8 on
29-09 2021
Kl. 18:30
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 IF Frem Bjæverskov VB 1968 Bjæverskov Stadion
3 - 3
550249 8 to
30-09 2021
Kl. 17:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 IF Hjorten VB 1968 Skinderskovgård
3 - 4
549012 8
02-10 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) Snekkersten IF Skovbrynet Skole
3 - 2
908243
8
02-10 2021
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Avedøre IF Skovbrynet Skole
3 - 1
549003 5
03-10 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) IF Bytoften Skovbrynet Skole
5 - 0
549162 9 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 VB 1968 (2) Fløng-Hedehusene Skovbrynet Skole
8 - 1
550268 9 on
06-10 2021
Kl. 17:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 VB 1968 Nerashté, Ballerup Skovbrynet Skole
5 - 3
549015 9
09-10 2021
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 VB 1968 (1) SIF Oldboys/Girls (2) Skovbrynet Skole
1 - 4
908252
9
09-10 2021
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 FC Rudersdal VB 1968 Vedbæk Stadion
2 - 2
549168 10 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 Høje Tåstrup IF VB 1968 (2) Gadehaveskolen kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

549018 10 fr
15-10 2021
Kl. 19:15
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2 IF Bytoften VB 1968 (1) Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

908276
10 fr
15-10 2021
Kl. 19:15
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 1
908286
11
23-10 2021
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 Liria FK VB 1968 Skinderskovgård
0 - 3
908290
12 fr
29-10 2021
Kl. 19:15
Sjællandsserien Pulje 1 VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 1
697314 9
06-11 2021
Kl. 13:00
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår Pulje 3 VB 1968 Solrød FC Gladsaxe stadion Kunstgræs
4 - 4
908301
13
06-11 2021
Kl. 13:30
Sjællandsserien Pulje 1 IF Skjold Birkerød VB 1968 Birkerød Stadion
3 - 4
868929 1
28-11 2021
Kl. 13:00
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 2 VB 1968 Lynge-Uggeløse IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
0 - 9
932835 2 on
01-12 2021
Kl. 19:00
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 VB 1968 Ishøj IF (1) Skovbrynet Skole Kunstgræs

Log ind