MENU

Ishøj IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
8-Herresenior Mester - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+32 1 - Efterår Pulje 2
8-M+32 2 - Efterår Pulje 3
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 7
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5

Log ind